Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Lefeküdjek vele "egészségügyi szexre" ?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk házasok a férjemmel, 37n/42f évesek vagyunk. A kapcsolatunk dinamikája meglehetősen romboló, a válást fontolgatjuk, de megszokás is kozrejatszik, hogy még nem lett vége. Anyagilag mind a ketten közepesen állunk, együtt könnyebb de tudnánk kivitelezni külön is, nyilván nehezebben. Megcsalás nincs. Gyermek van, az apja is kiveszi a részét a nevelesből, jó a kapcsolatuk.

Amiért nálunk nem működik az az évek alatt felhalmozott bántás, sertés, romboló sémák, passzív agresszív mindennapok.

Én vagyok a hibás, sokszor kritizál, sosem tudom mikor robban. Aztán tulzóan kedves, udvarol, elnéző. A kettő felváltva, érzelmi hullámvasút. Évek alatt kimerültem, és már nem hiszem hogy ez működhet. Én járok pszichológushoz,de párterápiára ő nem hajlandó. Pedig talán segithetne.


A bökkenő az, hogy fél éve nem volt szex mert az előtte lévő fél évben már rosszul voltam közben, megbántam, ha belementem, szégyen érzet mert mindig szex után változott a dinamika, kedvesből a szexet követő nap lett undok. Közben nekem az együttlét sem adott eleget, vágytam az érzékiségre, de benne már nem láttam, pedig próbálkozott, úgymond nem volt közben figyelmetlen.

Viszont szenvedek szeretkezés nélkül. Ő is tudom. Mert beszéltük minap.

Elválni még nem tudunk, olyan elethelyzetben vagyunk ami kb 1,5 év míg megoldodik, max utána.


Én képtelen vagyok szeretőt tartani, időm sincs rá, hatalmas stressz. Ő csak engem akar, most nagyon ostromol, hogy legyen valami. De osszerezzenek ha hozzám ér.

Annyira sakk matt.


Nyilván az önbecsülésem erősebb, és tudom turtoztetni magam, csak hát nehéz.


2023. júl. 14. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Összerezzensz..? Akkor ne, mert csak traumát gyűjtesz be!
2023. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Okok amiért lefeküdj vele: semmi. Te kielégülésre vágysz, érzékiségre, ő ezt nem tudja megadni ő csak a testi szükségleteit aksrja kielégíteni. Tehát nem tudom mi ez a kérdés. Vegyel egy vibrátort, nem viccből mondom.
2023. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat hanem agónia. Tipikusan ama eset amikor a másiknak lenne szüksége pszichológusra - de helyette az elszenvedő fél megy, hogy valahogy megpróbálja feldolgozni.

Nem'tom mit vársz 1.5 év múlva, de megéri neked érte még ennyi időt a hétköznapi pokolban tölteni?

Nem dugnék vele - inkább kiállnék saját magamért, te mikor teszed? Inkább állj elé ultimátummal: vagy elmegy pszichológushoz vagy válás. S érezze, hogy komolyan gondolod s meg is teszed. Ne vacakolj sokat, túl rövid az élet ahhoz hogy elpazarolj belőle még 1.5 évet.

2023. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Tudok segíteni a döntésben, elég ha csak hozzádérek, szex nem lesz.


Aztán mikor leülepszik benned a minden féle érzés, akkor majd talán rájössz mit akarsz

2023. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerető a megoldás vagy marad a szexmentes élet.ennyi.
2023. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem próbáljatok meg egy szeretkezés. Lehet az előző fél év szexmentes időszak után másabb (pozitívabb) lesz mindkettőtöknek.
2023. júl. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, mi a problémátok pontosan, de azért mégiscsak házasáok vagytok, és a szex kell mindkettőtöknek.
2023. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer próbálkoztunk ezzel, azt hittem lerúgom magamról. Ő meg félreértette, hogy széttettem neki, azt hitte, hogy akkor menthető a házasságunk, udvarolni kezdett, én meg belementem a színjátékba, mert a gyerek boldog volt. Kézrn fogva kellett mászkálni. Szex közben undorodtam. Kb.2 hónapig bírtam, aztán megmondtam neki, hogy fejezze be a zaklatásomat. Konkrétan minden nap e-mailekkel bombázott, minden nap virág képet küldött, képes volt a munkahelyemre vörös rózsacsokrokat csempészni. Amúgy még a kapcsolatunk kezdetén se udvarolt így, mindig a legolcsóbb muskátlit kaptam tőle azt is max.szülinapra, 10 év alatt kb.egyszer hívott meg McDonaldsba, aztán fizethettem mindennek a felét a harmadannyi fizetésemből.

Szóval 2 hónap után leállítottam, főleg amikor valami nyálas videót összedobott az életünk képeivel zenei aláfestéssel. Nem is tudom, honnan szerezte azt a néhány fotót, mert ő engem sose fotózott max.ha kértem, mert szerettem volna néhány emléket.

De nem emiatt romlott meg a házasságunk, nem is megcsalás volt, de olyan, amit rózsacsokorral helyrehozni olyan ötlet, hogy hányingerem volt tőle.

Szóval a szex csak arra volt jó, hogy félreértette.

Ha nem hagyta volna abba a zaklatásom, azonnal elváltam volna.

Leszállt rólam, mondta is, hogy teljesen elrontom, mert már majdnem voltak érzései irántam.🤣 Így, hogy békèn hagy, kibírom válás nélkül, ő az emeleten, én a földszinten, a konyhában találkozunk. A gyerek ad bőven közös témát. Ő használja a házamat, én így tudom kifizetni a rezsit 2 fizetésből. Ez megy 7 éve.

2023. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 A zaklató férj kálváriája.
2023. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak meg akarja szerezni a férfi vagyonát!
2023. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!