Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 óra kikötve úgy hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 óra kikötve úgy hogy nem volt soha semmilyen BDSM tapasztalatom? Csinálta már valaki?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy nem izgatja vagy bármi de ez nem durva egy kicsit? Még csak néhány hónapja vagyunk együtt a barátommal, és ezzel jött. Azt már az elején tudtam hogy őt izgatják ezek a dolgok, és mindig mondta hogy azt szereti bennem hogy a természetem szubmisszív.

Van olyan aki volt már kikötve több órára? Nem fájt utánna semmie? Nem hagyott nyomot?



febr. 14. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Ijesztő? Ne menny bele. Félsz? Félj is, ha nem egy igazi dom akkor kárt tesz a kis lelkedben, azt meg ne akard.
febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl sok egyszerre

Sokkal kisebb lépésekkel kellene haladni.


Párod nem éppen a mestere a témának. Bűzlik a dolog hogy ez nála nem fétis, hanem komplexus.

febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A szükségleteidet hogyan végzed el kikötözve?
febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele! Sok a megválaszolatlan, a tisztázandó részlet kérdés! Inkább keress egy normális pasit!
febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
de miért jó az neki hogy 24h ki vagy kötözve? vagyis kinek jó? én már sokszor voltam kikötözve de 2-3 óra sem volt épp kevés
febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 gabor49 ***** válasza:
100%
az nagyon sok foleg hogy még nem csinaltad
febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos pózokban ez veszélyes is lehet, akadályozhatja a keringést.
febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi előszeretettel játszunk ilyen kötözős bilincselős játékokat. Mindkettő elég kellemetlen ás fáj is hosszabb ideig, ezért most kipróbáltuk a bőr bilincseket csukló és lábra is. Ez számomra már kellemesebb és így akár több órára is kiköt ágyhoz főleg x alakban. Tehát fokozatosan kell ezt gyakorolni.
febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták mások is, fokozatosság, és akkor téged is izgat, hogy a határaid egyre inkább kiterjeszd, te is jobban tudod, hogy mire számíthatsz, és persze csak annyit vállalj, ami téged is izgat, ezeket a dolgokat élvezni és nem elviselni kell.


Ha viszont elenged amikor kell, én azt sem adnám ingyen:

- kisorsolnám, hogy mennyi idő után elgedlek el: 15-30 perc közötti késleltés.

- percenként 3 ütés megbeszélt testrészre

- egy kanál só a szádba (persze azonnal kiköpve, hogy bajod ne legyen), de 10 percig nem kapsz vizet. (opció lehet erőspaprika elrágása is)

- sok felülés, gugglolás, hogy fárasztó legyen. Mondjuk a kikötés után lehet jól is esik egy kis mozgás.



És persze bármikor lenne menekülőszó, amikor azonnal el vagy engedve és a játék véget ér.

febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mazochista, szub lányként, nekem ebben semmi izgató nem lenne. Az sokkal izgatóbb, ha valamit csinál is velem, de hogy csak kikötöz megfagyni 24 órára a 20 fokos lakásban, azt inkább kösz nem.


20/L

febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!