Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak fiúk akik abbahagyták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk akik abbahagyták a fanszőr borotválását? Mikor és miért hagytatátok abba? És a hónaljat se borotváljátok már? És most mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Én most 28 vagyok és egyetem alatt hagytam abba a heti fanszőr borotválást. A hónaljat még borotváltam már azt sem. Azt vettem észre, hogy nem izzadok jobban. Én nagyon lusta voltam mindig borotválni, utána pedig volt egy barátnőm, aki nem szerette csupaszon és kérte hagyjam kicsit megnőni. Azóta csak nyáron csupaszítom. Illetve a zacsit továbbra is borotválom.

febr. 12. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem borotválom 16/f
febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor borotváltam, de ma már csak trimmelem. Szerintem kényelmesebb érzés így, mintha csupasz lenne.

24F

febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Gimis koromban még én is rendszeresen borotváltam a hónaljamat, de ma már csak nyáron, strandszezonban szedem le kb hetente.


A fanszőrrel is ugyanígy vagyok.


22f

febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Karesz 82 ***** válasza:
100%
Én borotválom mindegyiket,fanszőr,hónalj,mellkas. Hónaljat 27 évesen,fanszőrzetem 28 évesen szedtem le először. Mellkasom 35 éves koromban lett első alkalommal csupasz. Tavaly elhanyagoltam a mellkast és a fanszőrt,így újra kinőtt a teljes szőrzet.Márciusban aztán újra leborotváltam az egész szőrt a mellkasomról és a farkamról is.Hónaljat egyszer sem hanyagoltam el.F/42
márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem borotválom már évek óta: kombóban trimmelés gyantázás van.

F35

márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!