Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak fiúk akik abbahagyták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk akik abbahagyták a fanszőr borotválását? Mikor és miért hagytatátok abba? És a hónaljat se borotváljátok már? És most mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Én most 28 vagyok és egyetem alatt hagytam abba a heti fanszőr borotválást. A hónaljat még borotváltam már azt sem. Azt vettem észre, hogy nem izzadok jobban. Én nagyon lusta voltam mindig borotválni, utána pedig volt egy barátnőm, aki nem szerette csupaszon és kérte hagyjam kicsit megnőni. Azóta csak nyáron csupaszítom. Illetve a zacsit továbbra is borotválom.

febr. 12. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam még borotválni, de már közel sem olyan rendszerességgel, mint tinédzser koromban. A feleségemet nem zavarja, ha borostásan hagyom, meg nincs kedvem hetente megborotválni.
febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Jobbat mondok nem csak abbahagytam, hanem soha el sem kezdtem 😂
febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen abbahagytam, mert inkább trimmelem.
febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rá időm. Ha majd jobban kinő, megint levágom. A hónaljam meg sosem borotváltam.
febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is borotváltam és nem is nyírom. F 52
febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen 2-3 naponta borotváltam hónaljat, de már csak hetente trimmelem.


Nem jó, hogy kipattogzik.


35/f

febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
el se kezdtem
febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sohasem borotváltam az arcomon kívül semmimet sem tartósan.

Párszor kipróbáltam divatból, de rühelltem, hogy heteken át szúr, meg könnyen kisebesedett, kipirosodott.

Szóval pár próba után végleg elengedtem.

Így nem szúr, nem is izzad jobban se, úgyhogy nekem így nagyon is megfelel!

38/F

febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sose borotváltam

Philips onebladel 0-ra trimmelem és ki se pattog

febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Kb 19 évesen hagytam abba. (most 32 vagyok) Koliban még nem akartam kilógni a sorból, most már nem érdekel.
febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!