Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hármas törteneteitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hármas törteneteitek vannak? Mi volt a felállás?

Figyelt kérdés
Engem nagyon izgat a 2 nő, 1 férfi(lány vagyok) de nem tapasztaltam még ilyet. Érdekelnének sztorik😊
febr. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer egyedül maradtam a tanteremben egy lány osztálytársnőmmel és a biosztanárnőmmel, hogy átbeszéljük a félévet. Addig semmi gond nem volt, amíg a lányt kérdezgette mert látványosan könnyű kérdéseket tett fel neki, de közben végig engem méregetett. Éreztem azt az érzést, hogy nem vagyok neki közömbös. Aztán egyszer csak a lányt hátraküldte az utolsó padhoz, majd mondta hogy kicsit álljak hozzá közelebb, majd kicsit halkabban elkezdett mindenféle dolgokat kérdezni, persze úgy, hogy válaszolni se tudtam rá. A lány értetlenül figyelt minket, szinte biztos voltam benne, hogy így is hallotta hogy milyen durva kérdéseket kaptam. Aztán a tanárnő nem bírta tovább felállt elém lépett és világosan érthetően a szemembe nézve azt mondta:

Maga olyan hülye hogy az már fáj.

Így lettem 3as bioszból de végül igazam lett, mert tényleg nem voltam közömbös a tanárnak. Utólag kiderult hogy utált mint a sz*rt, és ezért szivatott évekig... 🤷‍♂️

febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Buli után 2 sráccal
febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő volt már
febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi fiút keresünk harmadiknak de mindenki messze lakik. /kelet Magyarország /
febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!