Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan csajok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan csajok, akiknek bejön a hónaljszőr meg a fanszőr a 20on éves srácokon?

Figyelt kérdés
Vastag és erős fanszőröm van. Amikor megpróbáltam borotválni mindig csúnyán kipattogzott meg kellemetlen szőrbenövésem lett. Ezért nem borotválom meg őszintén szólva szerintem jól áll a szőr. A hónaljam is mindig mosom és nem büdős. Csajok mit gondoltok? Nagyon zavaró nektek kinézetileg? Okoz gondot nektek pl szexnél? Egyetlen esetre emlékszem, amikor a lányt zavarta, hogy a fanszőröm dörzsöli a punciját.

febr. 11. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Engem mind a kettő zavarna, de a te dolgod nyilván.

Amúgy ha kipattog, akkor az is jó, ha nagyon rövidre trimmeled mindkét helyen.

febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A rövidre trimmelésnél úgy érzem sokkal szúrósabb a szőr, mint amikor natúr. A szőrtelenítő krémet még nem próbáltam, nem tudom mennyire biztonságos azokat rendszeresen használni. Mert nyílván azt szeretném, hogy a partneremnek is kedvezzek és ha taszítja a szőr, akkor leszőrteleníteném, ha megfelelő eszközt találok rá.
febr. 11. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Csináld úgy, ahogy neked jó. Ha nem is jön be neki hozzá szokik majd.
febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen.
febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Fanszőr sok mindenkinek bejön, azt sose borotváltam. Jelenlegi párom is kb tiltja, de szerencsére nekem is úgy tetszik, ha meghagyom. Hónaljszőrt géppel rövidítem. De szerintem van olyan akit az se zavar, szóval ne izgulj.
febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a testszőrnÍró vált be

Szinte simára szedi

febr. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 és nem macerás leszedni vele?

melyik típus amúgy?

febr. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először nekem is ilyen volt. Bár benövést nem tapasztaltam, de kipattogást azt igen. Végül nekem hozzászokott a szőröm és most már borotválom több, mint 25 éve.

Először én is a szőrtelenítő krémet próbáltam, de az nem hozott le mindent.

Egy ötlet:

Ha hajvágóval levágod nullásra majd hagyod, hogy ezt megszokd és utána a későbbiekben próbálod borotvával?

febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt, egyáltalán nem vonz egy serdülőkor előtti állapotot mutató fiúcska…
febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs erős szőrzetem, de sose szólt senki, hogy zavarná, ha meg volt hagyva.
febr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!