Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes nők, szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes nők, szőrös hónaljjal, miről ismerhetőek fel?

Figyelt kérdés

Az nyilvánvaló ha ujjatlant visel és látszódik, de ettől a választól most tekintsünk el, túlságosan egyértelmű és nem erről szólna a kérdésem. Ráadásul tapasztalataim szerint ők a legritkábbak, egy kezemen meg tudnám számolni hány ilyen nőt ismertem.


Ami ténylegesen érdekelne, hogy pl akiknél szintén meg van hagyva de a ruházat miatt nem látszódik, ők miről ismerhetőek fel? Pl milyen stílusúak, milyen a kisugárzásuk, milyen lelki beállítottságúak, milyen az értékrendjük? Stb. Nagyon bejönnek ugyanis a természetes szőrzetű nők, csak még nem teljesen látom át milyen irányokba kellene keresnem őket.


Fiúk válaszát is várom akik ismertek ilyen nőket, ti mit tapasztaltatok, milyenek voltak, és miről lehet felismerni őket?



2022. febr. 12. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hippinek vannak kiöltözve a Starbucksban, mielőtt mennének szabadbölcsészet órára.
2022. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Az égvilágon semmiről.
2022. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam én már raszta, totál hippis lányt, olyan csupasz volt, mint a babapopsi.
2022. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as igen, ez nekem is fura ellentmondás, de szintén ezt tapasztaltam. Akiket személyesen ismerek nőket raszta vagy hippisebb stílusban, ők mind szőrtelenítenek. Akiket neten láttam ilyen stílusú magyar nőket, ott is szinte kivétel nélkül ez a helyzet. Pedig az ember azt hinné ezek a stílusok állnak a legközelebb a természetességhez.

Viszont pl külföldi lányokat akiket eddig reddit listákon, instán, hasonló helyeken láttam szőrös hónaljjal, köztük egész sok volt a hippi / raszta stílusú. Valószínű a magyar lányoknál ezt a jellegzetességet valahol máshol érdemes keresni.

2022. febr. 12. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Közparkokban lehet nagyobb valószínűséggel fellelni ezt a fajtát. Ahogy másznak fel a fára vagy le a fáról.
2022. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

5-ös

Hehe, nagyon vicces. :)


Hát nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, én pl. nulla sminket viselek, a hajam csak simán hátra van fogva és nagyon egyszerű ruhákat hordok.


De nyáron én is leszedem a hónaljamról, mert k.rva ciki szőrösnek lenni és nem vagyok olyan fejlett szellemlény, hogy ezt vállaljam. :))

2022. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os részemről a te válaszodra is ment a zöld kéz, mivel segít tisztábban látnom. Ez nekem is feltűnt hogy nálunk nagyon sokan cikinek tekintik a szőrt, főleg lányoknál találkoztam ezzel a véleménnyel. Nyugaton jóval toleránsabbak az emberek, nem foglalkoznak annyit egymással, mindenki szabadabban megélheti ami neki szimpatikus.


A válaszodból látom hogy a magad módján te is természetes vagy. Részemről ez szimpatikus, és szeretnék is feltenni egy kapcsolódó kérdést. Szóval ha pl nem ez lenne a magyar közvélekedés hogy ciki a szőrös hónalj, hanem hasonlóan semleges lenne mint a nyugati, akkor te továbbra is borotválnád nyáron, vagy hagynád megnőni?

2022. febr. 12. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
A 40 fokokban jobb, ha le van szedve. Nem nagy macera, mert csak átmegyek az utca túloldalára a kozmetikushoz és ő egy fél perc alatt leszedi. Ilyenkor legalább konformistának érzem magam. :))
2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És pl tavasszal vagy nyár elején/végén amikor nem 40 fok van? Abban az esetben is leszednéd? Persze az eredeti kérdés lényegi pontját fenntartva, hogyha toleránsabb lenne a magyar társadalom és nem számítana cikinek a szőr már nálunk sem.
2022. febr. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!