Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki mindennap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki mindennap borotválja a farkát/punciját és/vagy a hónalját? 27/F

Figyelt kérdés
Haverokkal került elő ez a téma és csodálkoztak, amikor mondtam hogy én ezeket a testrészeimet naponta borotválom. Ők 1-4 hetente szőrtelenítenek. Szerintem sokkal egyszerűbb gyorsan áthúzni zuhanyzás közben, minthogy hetente egyszer vagy kétszer a borostát leszedni. Egy perc sincs. Plusz sose viszket így és mindig sima marad. Ti is feleslegesnek tartjátok a napi borotválást? Fiúk és lányok válaszára is kiváncsi vagyok. Mit gondoltok?

2023. ápr. 14. 08:05
A kérdező szavazást indított:
Naponta borotválom
Hetente 1szer borotválom
Hetente 2szer borotválom
Havonta egyszer borotválom
Negyedévente borotválom
Évente egyszer borotválom
Trimmelem időnként
Nem borotválom egyáltalán
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is minden nap szoktam,mert olyankor gyorsan megvan,mivel csak picit borostás.L
2023. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugye? Ha egy kicsit borostás akkor már borotvahab is kell, mert különben nekem legalábbis jobban sérülékeny a bőröm. Szerintem lányoknál gyakoribb a napi intimszőrtelenítés. Srácoknál valamiért másképp van. Haverjaim tiszta idiótának tartottak emiatt 😅 pedig ők is általában csapaszok
2023. ápr. 14. 08:12
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha naponta szőrtelenítetek, nem nől sokkal gyorsabban a szőr?
2023. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Sose borotváltam , nem követem az aktuális divatokat

30f

2023. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Naponta nem szoktam. 3-4 naponta ejtem meg. 22F
2023. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Városi legenda, egyáltalán nem nő gyorsabban a szőr, és erősebb sem lesz. Én is 1-2 naponta borotválom intim területen, ahogy a #1 is írta, egyszerűbb. Gyorsan megvan, nem bök utána. Hónalj nekem is kb heti 1, az lassabban nő nekem.
2023. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hetente kétszer szoktam általában, de ha szükségességét érzem háromszor is

Hónaljat esti időpontban szoktam, hogy tudjon regenerálódni másnapra amikor rá kell fújnom a dezodort és ne csípjen

De alapjáraton szőrtelenül tartom az intimem és a hónaljam 15 éves korom óta

26/F

2023. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Brutál erős szőröm van,így jobb naponta borotválni,különben nehezebb ha jobban kinő.L
2023. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A hülyeséget be lehet fejezni némelyik okoskodónak. Erösödik a szőr a borotlávástól és józan biológia hogy jobban nő. Mert a szervezet minél előbb próbálja visszaállítani a természetes védelmi szőrzetet, ha meg már megnőtt, nem nő tovább egy adott hossznál, mint az arcszőrzet, hogy földig is lenő, vagy a haj. Ez olyan mint a hónalj, vag, szemöldök. Adott hosszig gyorsan nő, majd leáll. Nem szabadna szedni.
2023. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: Buta vagy.
2023. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!