Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kanosság okozhat ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanosság okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap azon agyaltam hogy akár egy srác is orálozhatna. Nem vonz de a semminél… Szinte elképzeltem hogy max csukott szemmel fekszem az ágyon közbe.

febr. 7. 08:31
1 2 3
 21/27 gabor49 ***** válasza:
73%
akkor te nem hetero hanem bi vagy 50/f
febr. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#13-as : De hát ő is nézni szokta.:)
febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#13-asnak megint. Mert az nagyon férfias hogy anonim írogatsz.
febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Senior Séf ***** válasza:
45%
Festi magát, aki heteróbb nálam, de kamaszkorban én is fantáziáltam ilyenről.
febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt elképzelni gusztustalan és kellemetlen. Félreértés ne essék, az nem zavar ha más mással ilyet csinál. Ne lássam ne legyen téma, és ennyi.
ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Egy heteró férfinek egy másik férfi szexuális szempontból mindenféleképpen taszító, bármennyire is kanos.

Tehát ha nem is erőteljesen, de egy egészen minimális bi hajlamod mindenféleképpen van.


Esetleg megpróbálhatsz meleg felnőtt filmet nézni, és ott majd eldől, hogy tetszik-e az, amit látsz, vagy nem.

Persze ettől függetlenül élhetsz heteró életet, ezt neked kell érezned.


Egyébként a szexuális orientáció bár meglepő, de képes változni, szóval lehet később ez felerősödik, vagy teljesen elmúlik, vagy csak szimplán így marad.

ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy a börtönökben is biszexek vannak ha kúrogatják a leggyengébbet? és van rá gusztusuk a kanosság miatt?
ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!