Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kanosság okozhat ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanosság okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap azon agyaltam hogy akár egy srác is orálozhatna. Nem vonz de a semminél… Szinte elképzeltem hogy max csukott szemmel fekszem az ágyon közbe.

febr. 7. 08:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ha bejön be, ha nem nem. De egyébként heteróknál nem hiszem hogy ez ilyet okozna.
febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem okozhat ilyet. Talán van egy enyhe bi hajlamod.
febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Markoca te max. házas vagy nem férfi. De remélem már házas se sokáig
febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akik mondják próbáljam ki azok próbálták?
febr. 7. 13:37
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja az okoskodók meg jelzem ha lenne barátnőm nyílván nem lenne ez… De sajna az okoskodás mellé a szövegértő képesség nincs meg.
febr. 7. 13:38
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mi haverral kipróbáltuk, pont így, hogy nem volt csaj. Tudod, ha ló nincs, jó a szamár is. Először kicsit fura volt, de jó volt. Jó élményként maradt meg bennem.
febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Hat ezt nokent olvasni kiabrandito volt... Főleg, hogy "heteronak" mondjak magukat a valaszolok es hazasok is pluszba. Gondolom ezek a "heterok" kozbe dugatjak magukat is.

Szerintem kerdezo neked bi hajlamod van, nem tudom mennyire eros.

febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15) ez nem okoskodas, oke hogy nincs baratnod, de ahelyett hogy befuznel egy not egy buliban vagy barhol inkabb itt es random haverjaidnal, vagy meleg tarskereson fogsz faszikat keresni? Vagy hogy gondoltad?
febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

1-es, honnan veszed, hogy heterók voltak? Lehet valójában biszexek, te tudhatnád a legjobban, hogy sok a látens, magát nem elfogadó és "kíváncsi heterónak" mondo srác.

Lehet azóta már férfiakkal dugnak...

Nem hiszem, hogy magától felhozna egy heteró ilyet, hacsak nem rábeszelted őket a "férfiak jobban szopnak" dumával.

febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nekem senki semmit nem mondott. Egyszerűen csak agyaltam ezen.
febr. 8. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!