Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ha nektek erekciótok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nektek erekciótok van pl busz stb akkor ti is elkezditek mozgatni a labatokat vagy a zsebetekbe nyúlni ? Kíváncsi lennék ti miket szoktatok csinálni vagy elrejteni ha esetleg sztori is van meghallgatom

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ölembe veszem a táskám, hogy ne látszódjon.
2023. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Hidd el, senkit nem érdekel,hogy áll a dákó. Amúgy ha "el akarod takarni" azzal csak oda vonzod a figyelmet.
2023. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában a kezemet zsebre teszem.

Nekem volt olyan hogy a négyes ülésben két csaj ült velem szemben és úgy lett merevedésem, persze úgy tettem mintha nem lenne semmi és bámúltam kifele az ablakon. A csajok észrevették és el kezdtek kacarászni amire egyre jobban meredezett. Szűz voltam még és vörösödtem rendesen.

2023. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megigazitom mindig meg ugy fordulok ne lássák

Nyáron nehezebb takarni

2023. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig alaposan felmérem a helyzetem: hol ülök, ki láthat. Ha szem előtt vagyok, akkor odarakok valamit, mondjuk a sapkám, és az alatt diszkréten bírom birizgálni (persze így csak magammal tolok ki, hiszen csak még jobban fölizgulok, kiverni viszont nem bírom). De olyan is volt már párszor, hogy kivertem a buszon. Ezt akkor lehet viszonylag biztonságban megtenni, amikor te ülsz leghátrébb az összes utas közül.
2023. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én markolgatni szoktam általában
2023. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg tudom oldani hogy ne lássák akkor zsebhokizok 🙂
2023. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

altalaban felemelem az egyik labam es ahhoz igazitom, vagy felrehuzom zsebre tett kezzel, esetleg rarakok valamit, polot, taskat, stb

amugy azt vettem eszre, hogy pl ha ulok, akkor a nadragom sokszor ugy felgyurodik, mintha allna. egy idoben igazgattam, de aztan rajottem pont senkit nem erdekel es nem fogok magyarazkodni egy hulye farmer miatt. nem is kellett

2023. okt. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor mentem a szeretőmhöz akkor kegyetlenül meredezett.
2023. okt. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!