Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párod folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod folyamatosan visszautasítana vele maradnál?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a párommal. Már nem számolom milyen régóta utasítja vissza szinte minden szexuális közeledésem. Ha megkérdezem hogy lenne-e kedve valamihez mindig visszautasít, magától nem kezdeményez. Alig ér hozzám. Nagyon ritka, hogy mégis történik köztünk valami. Ha megkérdezem min változtassak azt mondja öltözzek szexibben, de nem érzem hogy használna.


Ti mit tennétek?


(18/l, ha ez számít)



febr. 6. 07:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%

Én elhagynám.

22L

febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert ne k.rja el a fiatalságod legszebb idejét!
febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
86%
Jártam már így. Szakítás lett a vége. 26/N.
febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim válasza:
66%

Az én részemről ha a párom kezdeményezne, mindig belemennék, nekem erre szükségem van. Akár minden nap. Szerintem hozd fel neki, hogy ez neked így nem fog menni, ha akar változik, ha nem nem.


20/F

febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem tudod te a választ magadtól is.

De azért segítek: jó neked ha olyannal vagy akivel nem jó neked?

febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Őszintén nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy nem. Sokszor próbáltuk már megbeszélni, csak azt mondja hogy öltözzek szexibben. Tudom, hogy szeret, nem értem miért nem kíván.

Bármilyen testi kontaktust alig kezdeményez, nem csak a szexet.

febr. 6. 08:02
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok: ez fel se merüljön benned, hogy benned van a baj ebben a helyzetben. Ez nem a helyzet, hogy 10 év eltelt és vajon híztál-e. Ha összejött veled 10 hónapja, annyit nem tudsz változni. A pasid gyáva a szakításhoz, gyáva kimondani, hogy kevés hozzád.

Ma szépen beszélj vele és le is út fel is út.

febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne már kérdező! Introvertált, depressziós, aszexuális kisfiú, nehogy már Te könyörögj hogy szexeljetek. Szereted vagy nem, ez nem kapcsolat, csak pátyolgatod egy fentebb felsorolt kisfiú lelkét!
febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
59%
Feleségem is folyamatosan visszautasít. Van egy olyan érzésem, hogy megcsal.
febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után sajnos igen. Szex nélkül nem működik a kapcsolat.


Az a baj, hogy ez az "öltözz szexibben" egy szimpla hárításnak tűnik, mintha azt akarná kihozni, hogy a te hibád csak, hogy nincs intimitás.


Nyilván a szex nem lehet kényszer épp ezért pár elutasítás után én nem is próbálkoznék soha többet.


Az érzelmi rész egyébként mennyire van meg? Szeretitek egymást? Ölelget? Érzed, hogy szeret?

febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!