Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelt kérdés

Nemu aktus az dec kozepe kornyeke en volt utoljara, viszont 1 hete oralisan kenyeztetett egy no.

Es tegnap a himvesszo belso reszen “holyagoknak” latszo apro pontokat vettem eszre. Azt gondoltam hogy nemi herpesz, de nem viszket, nem faj, szamon hosszu evek ota van… Ott erzem mar elotte h kifog jonni, es faj is, egybol kenegeten.. Peniszeme. Ezek nem ilyen atlaszo holyagocskak… NYILVAN elmegyek dokihoz vele, de ha herpesz lenne fajnia kelle e viszketnie nem?


febr. 4. 15:34
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Sajnos jol sejtettem. Voltam dokinal, azt mondta hogy akar mar 10 ev is osszeszedhettem… Mondjuk azert eleg sok novel voltam azota, tobb tucat, voltak komoly kapcsolataim is.

Legutobbi 2,5 lassan 3 eve…Es 3,5 evig tartott.

De mondja hogy lehet 1-2 eve kaptam el, ezt nem lehet tudni, legyengult az immunrendszer es kijott… Keves az eselye hogy attol csajtol kaptam el aki oralisan kielegitett kb 3 hete. Haverom felesege meselte hogy regenben volt palija, hpv-s volt, gumiban szexeltek … es elkapta…Konnyu elkapni, mondjuk azt nem tudom hogy csok utjan is el lehet e? Azt olvastam hogy elvileg nem. Es ha valakinek van, nem biztos h a masiknak at adja. Akkor fertoz nagyon mikor a borkinovesek/szemolcsok kint vannak.

Kaptam egy ecsetelot( alcohol tartalmu) azzal kenegetem a 2. Napja elegge egeto erzes, meg kaptam immunerosito tablettat, ket hetig napi 3x2 aztan 2 het szunet, majd 2x igy megismetelni. Tehat 3 honap. Es sajna aki egyszer elkapta, kijohet , szoval olyan mint ajakherpesz, egy eletem at cipeled, lappang es ha immunrendszer legyengul utat tor maganak. Meg nagyon sok ember tunetmentesen “atveszeli Lehet en is mar sok eve mar, mondjuk szerintem azert a 3,5 eves kapcsolatokban atadtam volna biztos, szoval szerintem az elmult 2,5 evben kaptam el.


1 honapig nincs szex, utana gumival, es ha 3 honapig tunetmentes akkor le johet a “koppeny”

febr. 13. 23:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!