Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelt kérdés

Nemu aktus az dec kozepe kornyeke en volt utoljara, viszont 1 hete oralisan kenyeztetett egy no.

Es tegnap a himvesszo belso reszen “holyagoknak” latszo apro pontokat vettem eszre. Azt gondoltam hogy nemi herpesz, de nem viszket, nem faj, szamon hosszu evek ota van… Ott erzem mar elotte h kifog jonni, es faj is, egybol kenegeten.. Peniszeme. Ezek nem ilyen atlaszo holyagocskak… NYILVAN elmegyek dokihoz vele, de ha herpesz lenne fajnia kelle e viszketnie nem?


febr. 4. 15:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Mára mar elaposodtak, és osszehasonlitottam az elso szombati keppel es mar fele van ezeknek a kis szaroknak.. letezhet h ezek ilyen hamar maguktol eltudnak tunni?hpv szemolcsok?
febr. 5. 21:03
 22/31 A kérdező kommentje:
Mindenkepp megnezetem, csak olvastam h makacsok, es maguktol nem igen tunnek el, ecseteles , fagyasztas stb kell
febr. 5. 21:04
 23/31 anonim ***** válasza:

Megnézted neten hogy néznek ki a hpv szemölcsök? Olyan volt a tiéd is?

Egyébként van olyan, hogy legyőzi az immunrendszer azt olvastam. De sztem nem 1-2 nap alatt. És attól még ugyanúgy fertőznél még gumiban is. Érdemes elmenni orvoshoz vele.

febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nagyon sok fajtaja van…

170.. Neminek is 15 kb


De ami szemolcs formaban mutatkozik az a “alacsony” veszely besorolasu valami ilyesmi.

Itt van a csoportban a kep.. Nem tudtam eldonteni, de mutattam a haveromnak felesegenek mert neki regebben volt, mondta h hasonlo volt. En eloszor nemi herpeszre gondoltam, de aztan elvetettem, mert az faj meg atlaszo holyagok jonnek ki… Szoval igy kizarasos alapon hpv.

Szamon kijon ha gyenge immunrendszerem, pl pont ma jott ki az is.

febr. 5. 21:24
 25/31 anonim ***** válasza:

Igen. A nőknél azok a típusok nem okoznak méhnyakrákot, a férfiaknak meg gondolom szájrákot. Ha esetleg orálisan is kielégitetted az illetőt.

A legnagyobb baj, hogy ettől még a gumi se biztos hogy megvéd. Csak a szűréssel lehet valamelyest kontrollálni ezeket. Meg ugye nem szexelni össze/vissza.

febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

A haverom felesegenek mikor elkapta volt egy parja, akirol tudta hogy hpv-s gumiban szexeltek de elkapta…..


Amugy a nok 25% esellyel kapjak meg, a ferfiak meg 5% csak itt az a kerdes, hogy minden egyes aktus utan ekkora az esely ra?

febr. 5. 22:10
 27/31 anonim ***** válasza:

Aki szexel ott már meg van rá az esély hogy elkaphat ilyesmit. Főleg hogy sokáig tünetmentes. Van olyan is aki teljesen az. És évekig is képes lappangani. Ha volt az évek alatt több partner, be se lehet lőni kitől kaphattad el.

Az ismerőseim között volt, nem is egynek. Szerencsére a legtöbb jól gyógyítható. A tünetmentesek, amik szűrésnél derülnek csak ki, veszélyesebbek.

febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Mai napra, meg kevesebb van, szinte a 70% a eltunt…
febr. 6. 10:31
 29/31 A kérdező kommentje:
Amugy az h evekig eros tulzas, legtobb helyen 1-8 honapot olvastam, vhol irta hogy akar 1-2 evig is lappanghat…
febr. 6. 10:33
 30/31 anonim ***** válasza:
Sok évig lappanghat tünetmentesen ha erős az immunrendszer. Nekem nőgyógyász mondta.
febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!