Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet a peniszeme?

Figyelt kérdés

Nemu aktus az dec kozepe kornyeke en volt utoljara, viszont 1 hete oralisan kenyeztetett egy no.

Es tegnap a himvesszo belso reszen “holyagoknak” latszo apro pontokat vettem eszre. Azt gondoltam hogy nemi herpesz, de nem viszket, nem faj, szamon hosszu evek ota van… Ott erzem mar elotte h kifog jonni, es faj is, egybol kenegeten.. Peniszeme. Ezek nem ilyen atlaszo holyagocskak… NYILVAN elmegyek dokihoz vele, de ha herpesz lenne fajnia kelle e viszketnie nem?


febr. 4. 15:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Egy teljesen hetkoznapi randi, egy hetkoznapi novel…Egy ertekestio… Nem prosti, sose voltam prostival. Ezert nem ertem az egeszet…
febr. 4. 16:12
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Holnap szerintem keress fel mindenképp bőrgyógyászatot
febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Irány a doki
febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Kivágatlak és jelentem a valaszaitokat, ha nem fogjátok be... Es nemi szerver mutogatni bűncselekmény, bocs, ha a másik fél kiskorú, főleg... Le lehet állni!
febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%
Emberek vagyunk és nem állatok... Most elnéző vagyok még.
febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Linkre ra kell kattintani hogy ember lassa a kepet, de mindegy. Nagyon elvagyok most kenodve hogy hpv-s vagyok, mert azt gondoltam holyagok, es nem szemolcsok.:(
febr. 4. 16:50
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Amíg nem kell amputálni addig nopara 😂
febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Persze, de kitudja milyen sok ido lesz mig eltunnek ezek a “kis matyik” es az az erdekes hogy egyik naprol a masikra jottek ki, azt olvastam a hpv-nel hogy azok fokozatosan …Meg nem viszket, faj, semmi…
febr. 4. 17:04
 19/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, orvos irány. Máskor meg az iLyen szexbűnöket kerüld.
febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Szerdan tudok menni. Amugy azt olvastam hogy sokaig lappang valakiben 1-2 evig vagy hosszu honapokat, elegge stresszes heteken vagyok tul, alvas sem volt az igazi.. Arra gyanaszkom, hogy bennem (volt) es legyengult az immunrendszerem ezert a tunetek elojottek..

Szoval nem valoszinu hogy az “oralos” csajszitol volt, elvileg a noknel a szemolcsok 4-6 honap utan, mig a ferfiaknak 10-12 honap utan jelennek meg a ferotozodes utan. Es nagyon sokan semmi tunetet nem produkalnak.

febr. 5. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!