Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám tovább bírni? 29/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám tovább bírni? 29/F

Figyelt kérdés

Mikor még kezdtem tizenévesen akkor elég gyors voltam mindig, de fokozatosan ez változott, jobb lett. De az utóbbi időben megint mintha ugyanott lennék mint akkor.

Tény, hogy most kevesebb a szex, több a stressz, de van valami titkos módja amiről nem tudok. Nektek mi segített?


jan. 29. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb a szex, akkor persze, hogy normális ha hamar elsülsz.

Ha minden nap lenne, akkor nem biztos, hogy hamar elsülnél, bár lehet.

Mi például ha minden nap csináljuk, akkor van olyan hét, hogy 1-2 nap kimarad, mert nem is kívánom annyira, meg volt olyan is, hogy nem mentem el, mert már kielégített előző nap.

jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Találtam egy másik kérdésben egy hasznos választ.

3 jegyű számokat kell összeadni, csukott szemmel. Basszus bejött, annyira arra koncentráltam, hogy utána már szó szerint én döntöttem el mikor menjek el.

febr. 3. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:

2



Te viszont nem vagy egy értelmes pali....

febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!