Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit körülmetélnek, az tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit körülmetélnek, az tényleg tovább fogja bírni az ágyban?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Voltam olyan korulmetelt sraccal, aki birta 5 percig kb. A mostani parom is korulmetelt, olyan 15-40 percig birja, sok mindentol fugg.

26N

2023. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Elméletileg igen, mivel nem védi a fityma, nem lesz annyira érzékeny.
2023. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Még miktől függ? Lennél kedves kifejteni!
2023. szept. 7. 07:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: attol hogy milyen a hangulata epp, mennyire faradt, otthon vagyunk-e vagy sem, stb.

#1 voltam.

2023. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg igen mivel a fityma nem védi a makkot nap közben és jobban hozzászkik az ingerekhez ezért nehezebben megy el szex közben. Viszont nem csak ettől függ pl én nem vagyok körülmetélve, de így is sokáig bírom volt 1,5-2órás együttlétem is. Mint minden ez is fejben dől el.
2023. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Folyton a makkról beszéltek, hogy jobban hozzászokik az ingerhez, mintha az lenne tele szexuális idegvégződésekkel. Komolyan itt senki se foglalkozott férfiként a saját phaszával behatóan, ha már nem olvasott szakirodalmat? Nem tapasztalta ki, mi hol van? A makk szexuális idegvégződésekben jóval szegényebb, lényegében kietlen pusztaság az alatta lévő zónához képest. És az a zóna is két részre osztható: a karima mögött a merevedésért, a másik oldalon, a fitymafék környezetében az ejakulálásért felelős idegvégződések vannak. (Jó tanács: ha kondicionálni akarod magad a hosszabb szexre, és el akarod nyújtani az önkielégítést, a karima mögött izgasd magad, így a merevedésed erős lesz, de nem spriccelsz el (egyből).)

A körülmetélés tehát elsősorban nem azért teszi strapabíróbbá a phaszt, mert a makk szokik jobban hozzá az ingerekhez, hanem mert eltávolít a fitymával együtt egy csomó szexuális ingerért felelős idegvégződést, amik a fityma „belső oldalán” vannak, és ugye előkerülnek, mikor a fitymát hátrahúzzuk, és az kvázi kifordul.

2023. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
sok idegvégződés is van a fitymábban. szóval azért bírják tovább mert kevésbbé élvezik. de ha azt hiszed hogy ezt megcsinálod akkor jó leszel az ágyban. tévedés nekem gyerekként csinálták, és ugyan úgy volt korai magömlésem, főképp kezdőként. meg kell tanulni használni
2023. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lennél kedves kifejteni!

:)

2023. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A férjem körül van metélve, és teljesen változó, hogy meddig bírja. Volt már 2-5-6-7 perc is meg 20, meg fél óra is.

2023. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem felnöttként metéltek körül, saját döntés volt és a fitymaféket is eltávolították. Igazából az elején furcsa a dolog amíg hozzá nem szokik az ember de bizton állítom, hogy szex során nem érzek kevesebbet. Amíg a boxerban van addig érzéketlenebb de amint nedvesség éri újra minden érzékenység a műtét előttire áll. Fura dolog az emberi test :)


(általánosságban mondva a körülmetéltség szignifikánsan nem nyújtja el az együttlétet magában.)

2023. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!