Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már dolgotok olyan vastag pénisszel aminek a kerülete 16 centi felett volt?

Figyelt kérdés
Vastagságra gondolok, tehát körbe tekerve egy mérőszalaggal 16 centi vagy nagyobb volt a kerülete.
jan. 26. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mégpedig azért nem mert a pénisz nem "szabályos" kör alakú."


Ezért írtam úgy, hogy kb. 5,1 mm.

jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Csodás, de én meg ezért írtam hogy kb. se lehet megmondani.

Főleg nem 5 mm xd

jan. 26. 22:08
 13/20 A kérdező kommentje:

4,5 centi a max. azt írtad pl. az is egy fas*ság mert lehet egy átmérő 4,5 ha a kerület 12, meg lehet akkor is ha 16

a pénisz nem szabályos xd

jan. 26. 22:09
 14/20 anonim ***** válasza:

"Csodás, de én meg ezért írtam hogy kb. se lehet megmondani."


Én kérek elnézést, hogy válaszoltam a kérdésedre.


Azzal is tisztában vagy, hogy a hüvely sem szabályos "henger" alakú?

jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"4,5 centi a max. azt írtad pl. az is egy fas*ság"


Nem fas*ság, csak nem tudod értelmezni, amit írtam.


És úgy tűnik, azt sem tudod beemelni, hogy a hüvelynek sem egy fix átmérője van egyik irányban mérve sem, mint egy metróalagútnak, rugalmasan képes a pénisz alakjához alkalmazkodni, tehát ha egy farok nem olyan szinten deformált anatómialag, hogy extrém módon lapított egy hengerhez képest, akkor az kerületnek van jelentősége,


A további észrevételeidre nem fogok reagálni, és el sem fogom olvasni, mert ezzel a keresetlen gyökér stílussal, hogy fas*ságnak minősíted valakinek a véleményét, aki időt szánt arra, hogy válaszoljon neked, a szememben leírtad magadat.


További jó farokméregetést!

jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
az enyém kb ilyen vastag és voltak gondok...
jan. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15 Kínodban most elkezdtél beszélni olyan dologról amit sosem állítottam és sosem mondtam volna hogy nem tudom xd ne is reagálj

pont azért mondtam hogy nem az átmérő a lényeg hanem a kerület xd

de legalább felismerted a veszted és abbahagyod a hülyeséget

jan. 27. 10:11
 18/20 A kérdező kommentje:

"4,5 centi a max. azt írtad pl. az is egy fas*ság mert lehet egy átmérő 4,5 ha a kerület 12, meg lehet akkor is ha 16"

ez pont arra utal amit te fejtegetsz édes kicsi bogaram

jan. 27. 10:12
 19/20 A kérdező kommentje:
16, mesélj
jan. 27. 10:12
 20/20 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem. Ha a kerület 12 akkor az átmérő csak 3,8.

Ettől a farok lehet szélesebb keskenyebb. Nekem 17 körül van a kerülete. Eddig akivel odáig jutottam nem volt gond. Olyan szinten izgatta a méret, hogy tocsogott a nedvességben.

jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!