Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők volt dolgotok már 10-12cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt dolgotok már 10-12cm es pénisszel?

Figyelt kérdés

Milyenek voltak az együttlétek? Meddig voltatok együtt?


A jelenlegi páromnak ekkora de minden más tökéletes vele szóval semmi féle képen nem akarom elhagyni.

Azonban a szexualitás területén van hová fejlődni.

A kommunikáción kívül van valami hasznos tanácstok?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm

Privát ajánlatokat nem kérek


2022. okt. 25. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak az ír privátot kedvesem aki ajánlatot tesz hanem az is aki nem fél világ előtt akarja az intim infóit kiteregetni hanem NEKED akar válaszolni és MEGTISZTEL a bizalmassággal.
2022. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Párszor szexeltem velük, de nem erőltettem tovább, mert alig lehetett érezni. Pedig az egyik nagyon aranyos volt, külsőre is helyes, de a szex élvezhetetlen így, akármennyire sajnálom.

A szex hosszával vagy az előjátékkal nem volt gond, de elég fura, ha csak várod a végét és közben megpróbálod nem lelohasztani szegényt és úgy tenni, mintha élveznéd is.


Persze kinek mi.

2022. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nocsak, végre két őszinte nő a kedves kérdező és a kettes válaszoló személyében személyében. Nem hittem volna, hogy ilyen is létezik, örülök neki. :D

Sajnos az enyém is nagyon kicsi, sokan azzal hitegetik a magamfajtát ezen az oldalon, hogy ez így is jó a nőknek, de a valóság teljesen más.

Kérdező, teljesen normális, hogy túl kicsinek érzed a párodét, és hogy nem vagy vele elégedett, egy ekkora kb. bárkinek kevés lenne. Ha már most is problémád van ezzel, akkor nem javaslom hogy a mostani partnereddel maradj, bármilyen jó is más területeken a kapcsolatotok. Ha a szex nem jó, akkor idővel a benned felgyűlt frusztráció úgyis kikezdi majd kettőtök viszonyát. Egy ideig az ilyen hiányosságokat elfedheti a szerelem intenzív érzése, de az idő előrehaladtával ez csillapodik, és akkor jobban fogod érezni a jó szex hiányát, így szakítóokká válik majd a kis méret. A kisfarkú férfiak sorsa általában a magány és a boldogtalanság, de ez nem a te hibád, ha őszintén sajnálod is a partnered, ne maradj mellette a saját boldogtalanságod árán.

Tudom, hogy nőket kérdeztél, szóval kérlek bocsáss meg nekem, amiért mégis válaszoltam férfiként. De úgy éreztem, a témában érintett személyként tudok releváns választ adni neked. Remélem, azért nem volt teljesen haszontalan a válaszom.

Bárhogy is döntesz, nagyon boldog életet és rengeteg jó szexet kívánok neked. :D

2022. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mostani szerelmemnek is kb ekkora lehet. Én imádom, mert nagyon jól használja. Tök komolyan mondom, soha nem cserélném le sem csalnám meg egy nagyobb méretű férfival. Meg mi nagyon sokszor csináljuk popsiba, ott meg előnyös. De kompenzálja mindennel, tényleg úgy ér hozzám hogy mindig tud nekem orgazmust okozni. Úgyhogy én rajongok érte, és a kis barátjáért is.
2022. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem mesélte, hogy volt kb 10centis vékony farkú pasija, és punciba nem is érezte. Viszont azt is elárulta, hogy szopni jobban szerette, mint engem és popsiba is pont jó volt.
2022. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom az, hogy ez teljesen technika függő. Ha rajzolásnál nézed ugyanezt, egy ügyes kézben a legkisebb ceruza is csodás rajzokat ad ki . Egy képzetlen embernél pedig a legdrágább és minőségibb eszköz sem hoz jó eredményt.

De mindenben el lehet mondani ugyanezt, miért pont a szexre ne lenne igaz, hogy technika, hozzáértés, gyakorlás kérdése a jó eredmény?

Persze lehet valaki fenomenális az ágyban 12 centissel, ahogy 22 centissel is. És lehet borzasztó is bármelyik.

Persze sok a frusztrált ember, aki nekem igazán érdekesen viselkedik. Hiszen több energiát fektet abba hogy a meggyőződését fenn tartva szenvedjen, mint a személyiség fejlesztésbe kéne a javuláshoz. Ahogy nem minden nő érti a saját testét sem, szóval mindkét oldalon vannak hiányos ismeretek.

2022. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Paromnak is ilyesmi! Sose volt gondunk az ágyban.
2022. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"végre két őszinte nő a kedves kérdező és a kettes válaszoló személyében személyében. Nem hittem volna, hogy ilyen is létezik, örülök neki. :D"


De miért csak az az őszinte, aki azt mondja, amit hallani szeretnél? Mintha kitalálnám, hogy a nők utálják a kovászos uborkát, és innentől aki szereti, az hazudik. Miért nehéz elfogadni, hogy nem minden p.na egyforma?


"Ha rajzolásnál nézed ugyanezt, egy ügyes kézben a legkisebb ceruza is csodás rajzokat ad ki ."


Ne vedd sértésnek, de ez annyira nonszensz metafora, hogy arcpálmáztam tőle. A rajz minőségének és a ceruza hosszának triviálisan semmilyen köze nincs egymáshoz. Ezzel szemben a nagyobb pénisz értelemszerűen máshogy és máshol stimulál, amivel kapcsolatban teljesen jogos a felvetés, hogy az egyik rosszabb lehet, mint a másik.


"ez teljesen technika függő"


Őszintén üdvözölném egyszer, ha a nők leírnának pár szót arról, hogy mit értenek technika alatt. Gyakran ellőtt közhely a technika, de csak annyit szoktatok leírni, hogy "ne reszeljen ész nélkül, legyen figyelmes és ne menjen el 2 perc alatt". Ez amúgy mind tökéletesen valid, de lehet, könnyebben elfogadnák a "nem a méret számít, hanem hogy hogy használja" közhelyet, ha le tudnátok írni pár gondolatot arról, mit jelent az a misztikus technológia a dugásban.


Nem tanácsot kérek, szerintem a feleségem kapcsán elég jól értem, hova és mikor nyúljak, csak érekelne konkrétabban a véleményetek.

2022. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as a technika az hogy pl milyen szögben ingerled, pl csípőmozgással könnyebb ingerelni a g-pontot, mint sima ki-be dugást. Ezt a kis péniszűek is tudják alkalmazni.

Ez persze nem mindenkinek megy, de a mediterrán és fekete férfiak pl pont ezért jobbak az ágyban, nekik jobb a csípőmozgásuk.

Vagy pl hogy milyen tempóban csinálod, az elején általában óvatosan kell, van aki nem bírja visszafogni magát és egyből durvulni akar.

Nemcsak a pénisz merevségének megtartása, hanem maga a fizikai állóképesség is számít, bizonyos pózokhoz és intenzív szexhez kell fizikum.

Maga a pózok ismerete is számít, kell a változatosság hogy ne legyen unalmas.

Kiegészítő cselekvések is fontosak lehetnek, látni azt hogy mikor szereti egy nő, ha dominálsz, pl húzod a haját.

Meg még sok mindent tudnék sorolni.

2022. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A páromé valamivel nagyobb, kb 14 cm.

Számomra tökéletes. Volt előtte 17-18 cm- essel is dolgom, fájt is, de a legfontosabb, hogy ki hogyan használja.

12 körüli is volt, azzal sem volt bajom, igaz, az valamivel vastagabb volt, mint a jelenlegi páromé.

2022. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!