Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan pénissze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan pénisszel dolgotok,hogy amikor megláttátok szabályszerűen megrettentetek?Mert olyan csúnya volt vagy olyan óriási vagy esetleg olyan kicsi?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya péniszt azért én még nem láttam. Meglepően naggyal viszont már találkoztam.
2021. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát találkoztam már olyannal, amire azt mondtam, hogy azt a K*Éva , mert olyan nagy volt
2021. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyával még nem találkoztam, de a másik két eset már volt, mikor meglepődtem hogy nagyon kicsi vagy nagyon nagy volt
2021. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!