Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostihoz szeretnék menni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz szeretnék menni de nem szép nőt keresek sőt inkább legyen valamilyen szinten csúnya van így még rajtam kívül valaki?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy én sem vagyok adonisz ez oké viszont nem tudnám jól érezni magam egy mondatni szép nővel.

Sajna olyan nő meg nem fog hirdetni szerintem.

illetve egyszer lett volna megfelelő de iszonyatosan bunkó nagy képű nő volt,és ez az egy nagyon fontos hogy normális kedves legyen na jó lehet több dolog is fontos szinte minden a külsőn kívül.


2021. máj. 12. 11:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

jó mindenkinek más a szép ez oké talán ha hiányos fogsort említek vagy mondjuk kancsalságot jobban le jöhet milyen típust keresek.

Kíváncsi vagyok van-e pasi aki még így gondolkodik?

2021. máj. 12. 11:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak a kancsal lányok <3
2021. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

van az a fajta kancsalság ami nem annyira cuki de egyébkén igen azok.

hasonlóan gondolkodsz mint én?

2021. máj. 12. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már fizetek, olyan nővel akarok leni, akit sosem kaphatnék meg normális körülmények között.
2021. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ismertem rgy súlyosan mozgássérült srácot. Az a fajta, aki csak nyálzik, enni se tud önállóan, fürdeni kell, stb..

Még büdös is volt, mert a bőrére száradt a nyál, annak azért van szaga.

Na, ő mondta egy szociális munkásnak, hogy nőt szeretne.

Mivel a szoc. munkás előtte az utcán volt szoc. munkás, ismert is egy kedves, türelmes rosszlányt, aki direkt mozgássérültekkel foglalkozik.

És a srác elküldte, mert az kövér, és cigány.

Fel sem fogta, hogy egy jó csaj az isten pénzéért se fog lefeküdni vele.

Nem ismerek ilyet, csak eszembe jutott.

2021. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Háááát a többség nem a csúnya nőket keresi, de a prostik között találni fogsz. Szemmel "leveszed" a retust a képekről és találni fogsz úgymond nem túl helyes csaj bőven.
2021. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok rasszista de roma lány nem érdekelne,barátnak,oké meg emberileg is de egyszerűen nem jönne be.


a telt lányokat egyébként is szeretem.

5-jó fej a szoc gondozó hogy még nőt akart neki szerezni.

2021. máj. 12. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Végülis jogos a dolog. Ha valaki kellemetlenül érzi magát szex alatt ott inkább csak balul elsült dolog lenne és még le is húztak ugye pénzel. Én nem vagyok férfi, de szerintem vannak ilyen nők fent akár rossz lányokon. Ott kép alapján el tudod gondolom fejben képzelni h milyen lenne velük. Nagyon csúnyák nem igen vannak. Szerintem teljesen nem kell leadni az igényeidből :)
2021. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a prostizás lényege, mivel pénzért megy a dolog olyat keresel és azt kérsz tőle amit akarsz
2021. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván ízlések különböznek, de a rl-en szerintem van csúnya no szép számmal.
2021. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!