Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom, hogy csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom, hogy csúnya dolog megdugni egy nőt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 22:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

ezért nem dugok nőt, csak főiskolás fiúcskákat


józsi 64

2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom. Elnézést is szoktam kérni tőlük minden alkalom után.
2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Azért ezt a fajta csúnya viselkedést én még elnézem nekik. :D

L

2021. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Lehet hogy a kérdező a "dugás" és a "szeretkezés" közötti finom distinkcióra utal?


Vagy ez, vagy nincs még 14.😄

2021. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Oh, igen. Gusztustalan érzés tövig bent lenni egy nedves, szűk, meleg, lüktető vaginában, ahogy szorosan körülöleli a vastag, eres péniszemet, igen kellemetlen a csikló masszírozása is behatolás előtt makkal, s ahogy könnyen siklik bent, a végén pedig alaposan megfeji, egyenesen gusztustalan...😃 F
2021. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
5ös: hát nem hoztad meg a kedvemet hozzá.
2021. máj. 10. 22:28
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Van akinek a pap, van akinek a paplan
2021. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Neked elnézzük:)
2021. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nekem hozzájuk érnem se szabad.
2021. máj. 10. 22:40
 10/34 anonim ***** válasza:
31%

Igazad van kérdező. Ez a világ teljesen mocskos és elfajult. Tiszta orgia amit az emberek művelnek. Milyen már az, hogy egy kedves, tiszta, hidratált, ápolt, gyengéd hangú és tapintású lányt/nőt ilyen mocskos cselekménynek vetik alá? Ez elfogadhatatlan. A nőket nem dugjuk, mert az nekik FÁJ. Érted? Az olyan mintha megvernél egy nőt. Hát nem is értem azokat, akik nőket megdugnak, nem veszik észre, hogy milyeneket nyögnek? Azt tutira a fájdalom maitt teszik, és nem az élvezettől. Olyan minden nyögésük, mintha a lelkük egy darabkáját nyögnék ki éppen. Csak elszenvedik, hogy élvezik, mert különben egyedül maradnak, társ nélkül. A szex az igenis erőszak, vagyis a nők bántalmazásának egy legalizált formája. Teljesen igazad van, bár minden férfi így gondolkodna mint te kérdező. Képzeld el, ha minden férfi úgy tisztelné a nőt, hogy még csak a közelükbe sem menne. Hát ez a tisztelet legőszintébb jele! Hogy még csak az auráddal sem szennyezed be az ő magasztos és tiszta lényüket. A nők azért vannak, hogy te megmutasd, hogy milyen erős férfi vagy, és tudsz önmegtartóztatásban élni. Tehát arról kellene szóljon egy férfi élete, hogy a nőt max csak hallgatja és megcsodálja a szemével, de semmi testi kontaktus, de még csak verbális utalás sem olyan módon.

Erről jut eszembe Molnár Krisztián, aki régen mondta, hogy vele sokkal jobban járnának a nők, mert ő legalább nem kúrná őket, meg ő jobban megérti őket. Sovány emberek meg csak kúrják a nőket és nem olyan megértőek. Ez a gyerek fogyatékkal él, de ezen szavaiban azért valljuk be van némi igazság.

Én soha nem dugtam meg még nőt, pedig lehetőségem is lett volna rá, sőt, ők maguk kezdeményeztek többször is tizenévesen kb, de én megmutattam nekik, hogy én más vagyok, mint a többi srác, akikkel egyéjszakásoznak, meg csak bulizni mennek, meg akikkel össze-vissza járnak, és gyorsan cserélődnek, én pedig mindig megvártam őket mint prémium lelki szemetesláda. Na ez az igazi tökösség, mikor le tudsz élni melettük egy életet úgy, hogy a lelkük a tiéd, de a testük soha. Köszönöm ha elolvastad. (30/szűz F).

2021. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!