Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet erre a magyarázat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Az elejéről kezdem, hogy érthető legyen.


Ahogy elkezdtem serdülni, nevelőapám elkezdett érdeklődni irántam. (4 éves korom óta élt velünk).

Eleinte csak a mellemet fogdozta, késöbb ott lenn simogatott, majd kb 18évesen "megerőszakolt". Azért idézőjelben, mert nem tiltakoztam, csak hagytam minél elöbb túl legyek rajta. Vert kiskorom óta rendszeresen, féltem tőle, nem mertem nemet mondani, segítséget kérni.


18évesen belemenekültem egy kapcsolatba. Ott is az exem megerőszakolt. Ott már tiltakoztam ellene.


20éves koromtól itt-ott laktam. Haza semmi szín alatt nem akartam menni.


24évesen ismertem meg 2.nagy szerelmemet. Addigra léptem túl az exemen.

Összeköltöztünk, összeházasodtunk. Boldogok vagyunk.

Kivéve a szex. Ő nagyon óvatos, tapintatos velem. Tényleg minden szuper. Viszont az orgazmusra képtelen voltam. Magamnak egyedül ment, de ha csak ott volt már nem jött össze. 3 évig jártam pszichológuhoz emiatt. így éltünk le 6évet, lett 2 gyerekünk. Én elintéztem magamnak, ő meg élvezte velem (nekem is jó volt, csak a csúcspont nem jött el).


kb 3 hete valami történt. Semmi előzménye nem volt. Se nem gondolkodtam a múlton, semmi tényleg.


Egyik szex alkalmával olyan viszketést éreztem ottlenn, mint még soha. És csodák csodájára elélveztem. Hüvelyi orgazmusom volt, nem is akármilyen. meglepődtünk mind a ketten.


Azóta 5x átéltem. Ez a viszketés, mert így tudnám megfogalmazni, elkap ottlenn és robbanok. 31 évesen tapasztaltam ezt meg. De csak 1 pózban.


Arra próbálok rájönni, hogy ez a viszketés érzés normális? Vagy ez mitől alakulhatott ki így bennem?


jan. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik pózban?
jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Férjem félig ül, félig fekszik az ágyon, szóval ilyen félfekvő helyzet, én meg ráülök.

Évek óta csináljuk ebben a pózban is. szóval nem is az, hogy új póz.

jan. 24. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az esetben csak arra tudok gondolni, hogy most abban a pillanatban elengedted magad igazán. Nem gondoltál semmire, csak élvezted. Ez nagyon jó.

Velem semmi ilyen nem történt ami veled, ellenben soha nem volt szex alatt orgazmusom. Magamnak igen, de mással nem. Én is házas vagyok, sosem feszülök, de mégsem.

Ne keress magyarázatot, inkább csak élvezd.

jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki! 😊

Egy a lényeg ne az orgazmust hajszold görcsösen hanem csak engedd el magad. 😀

jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eljöhetett egy mentális pont ahol megfelelő állapotba kerültél ehhez. Csak éld meg a pillanatot és ugyanúgy csak arra figyelj amit épp akkor csinálsz, akkor nem lesz gond.
jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!