Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek miylen csábításban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek miylen csábításban volt része kapcsolatban/házasként? Engedtél a kisírtésnek, vagy ellenálltál?

Figyelt kérdés

Ha lehet részletesen írjátok le, inkább férfiak véleménye érdekelne, hogyan környékeztek meg titeket házasként, vagy komoly kapcsolatba?


Szeretek fantáziálni ilyenkeről, de a valóságban mág sosem történt meg velem.

Talán 1-2x de olyanoktól, akik nagyon nagyon nem az eseteim.



jan. 22. 13:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as, a kollegina mivel maradt öleben madardt igy nem is volt más alkalomm amikor kihasználhatta volna a helyzetet, hogy folytatása is legyen a dolognak?
jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11. Egész este az ölemben ült akkor este... kis simogatás történt, de több nem volt, mert... (a kollégák ott voltak, kitartottam, sokat ittunk, stb.)

Utána -mint írtam- alakulhatott volna másként is, mert kaptam a zöld jelzéseket, de mire rászántam magam, addigra az asszony is észbe kapott és visszahódított :)

jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12-es, 11-vagyok, köszönöm, hogy megosztottad ezt. Gratulalok a lelkiismeretes viselkedésedért! Nem sok férfi képes ilyenre.
jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11-es, a zöldjelzések mik voltak?
jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

13. Bevallom, kellett hozzá az asszony változása is. Ha változatlan maradt volna a helyzet, lehet, hogy félreléptem volna idővel.

14. Lopott érintések a munkahelyen, arcsimogatás beszélgetés közben, kétértelmű üzenetek, stb. Az elején nem voltak annyira egyértelműek ezek a jelek, de aztán egyre nyilvánvalóbbak lettek.

jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15-nek, 13-ként, akkor még jó, hogy kapcsolt az asszony otthon. Lehet érzett rajtad valami furcsát és azért? Ilyenkor egyszerűen megszakad a kapcsolat a másikkal ugye? Vagy meg kell beszélni?
jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16. Nem tudom, hogy más milyen utat választ, én megbeszéltem vele, hogy rendeződött otthon a helyzet és kértem, hogy ne folytassa a csábítós játékait, mert a gyerekek, a család, a feleségem a fontosabb.

De be kell valljam, voltak olyan pillanatok, amikor nem sokon múlt, hogy félrelépjek. Szerencsére nem sokkal később ki is költözött külföldre dolgozni, így megszakadt a munkakapcsolat is.

jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
16-vagyok. Ha nem sokon múlt akkor azért ott voltak egyértelmű rád mászós dolgok is. Megbeszélted a csajjal, így korrekt. Otthon nem mondtad el ugye? Ezt jobb titokban tartani ilyenkor? Vagy vallottál félszavakkal?
jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
16. Pár hete/hónapja meséltem el itthon, de maga a sztori már vagy 4 éve történt meg.
jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Asszony jól vette a dolgot akkor így. ;)
jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!