Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik e olyan friss házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik e olyan friss házas kapcsolat , ahol a férj engedélyével az újdonsült feleség , azzal és akkor kefél , akivel csak akar ?

Figyelt kérdés

Tudom , kérdésem nem hétköznapi , de ebben a világban , azt gondolom már semmi sem elképzelhetetlen .

Hozzáteszem , én nem vagyok cuckold életet folytató ember !


jan. 15. 10:49
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

18

És mi történt ?

Megosztanád a történteket bővebben ?

jan. 16. 22:22
 22/33 A kérdező kommentje:

19

Azok után , amit leírtál magatokról , hogy érzed , a kapcsolatotok érzelmileg teljesen rendben van , van köztetek kellő bizalom ?

Akár vakon meg mernétek bízni egymásban pároddal ?

jan. 16. 22:25
 23/33 anonim ***** válasza:
22: Még sosem bíztam emberben ennyire, és ez kölcsönös. Mindent tudunk egymás múltjáról, a legelítélendőbb részleteket is. Maximális az őszinteség és a bizalom.
jan. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23


Sosem felejtem el , az egyik volt barátnőmmel is többször próbáltam beszélgetéseink közben , rá térni az ő múltjára , de rendszerint fel volt háborodva , hogy én miért akarom tudni, mit érdekel az engem - stb !

Végül sosem árulta el .

Mellesleg én mindent elmondtam neki , őszintén .

Mindig furcsálltam a múlt béli , titkolózását én előttem , sosem értettem , a miértjét .

Neked mi a véleményed , miért tarthatta titokban ?

Te hogyan állnál , vagy álltál volna hozzá egy ilyen kapcsolathoz ?


Mind ezt azért kérdezem tőled , mert irtó irigy vagyok , amiért egy nem hétköznapi kapcsolatod lévén , teljes az őszinteség közted és párod között .

Te mit gondolsz , az a lány akivel megismerkedtem , komoly kapcsolat céljából , miért nem mondta , mesélt semmit a múltjáról nekem ?

jan. 17. 07:32
 25/33 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 2 év után mondta el a párom a legféltettebb titkát a múltjáról. Ennyi időre volt szüksége, hogy ezt megossza velem. Ti meddig voltatok együtt? És mennyi idő után kérdezted ezt tőle?
jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

24: Azt nem tudhatom, ő miért tartotta titokban a múltját. Talán szégyellnivalója volt. Vagy aggódott, mit szólnál hozzá, ha kiderülne bármi. De az is lehet, hogy simán csak önvédelemből ilyen zárkózott.


Nálunk már az elején nyíltan beszéltünk mindenről, erős kérdéseket tettünk fel egymásnak és azonnal válaszoltunk.


Gondolom mindketten eleget éltünk már titkolózós, hazug kapcsolatban és tiszta lappal kezdtünk. Egyszerűbb is így élni.

jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

25 - 26 :


Mi 5 évig voltunk együtt és már az első néhány hónapnyi ismeretségünk óta kérdeztem a múltjáról .

Én elmondtam neki az én múltamat , de ő nem akarta , hogy tudjam az övét .

Pedig mondtam neki , bármilyen múlttal is rendelkezzen , én attól nem leszek más vele szemben .

De hát nem árulta el nekem 5 év után sem .


És nálatok , rögtön az elején tisztázódott minden , az is hogy "nyílt kapcsolatotok lesz egymással ?

Egy ilyen kapcsolatot , hogyan kell elképzelni , tudjátok hogy a másik , kivel , mikor s hogyan és hol lesz , mit csinálnak stb ?

Erről írnál részleteket , hogy nagyjából el tudjam ezt képzelni és meg tudjam érteni ?

jan. 17. 12:24
 28/33 anonim ***** válasza:

27: Miért nem mondtad neki, hogy teged felizgatna, ha részletesen mesélne a régi élményeiről? ;-)


Na itt az említett csapda! Nem élünk nyitott házasságban, csak megígértük, hogy nem szexelünk egymás nélkül. A lehetőség adva van, de még nem találtunk harmadikat. Mondjuk nem is álltunk neki keresgélni. Egyszer végigolvastuk az egyik párkereső oldal fórumát, de lelombozó volt a sok kamus, nagyfarkú tini(agyú) állandó ajánlkozása.

Ha egyszer helyzet lesz, ki fogjuk próbálni, de ha nem, akkor is boldogok leszünk.

Azért néha elbeszélgetünk, hogy hogyan történne egy ilyen szitu, jól fel is húzzuk egymás agyát, a vége mindig féktelen hancúr. :-)

jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

28

Mondani , nem mondtam neki , hogy a részletek felizgatnának , meg nem tudom , hogy akkor ez felizgatott volna e , csak egyszerűen szerettem volna tudni róla mindent .

Nos visszafogott , kis szerény , szende típusú nő volt , ám az ágyban egy szexistennő volt mindig .

Volt mikor bármennyire is kívántam őt , szándékosan nem szexeltem vele , teszteltem , meddig bírja !

Amúgy napi szinten volt köztünk szex , amit ő követelt meg tőlem inkább .

Aztán mindig mondtam neki valami indokot , hogy miért nem lehet , szép lassan eltelt 3 hét szex mentesen .

Ekkor már mérges , ideges volt nagyon , majd mondta , na ide figyelj én már nem bírom tovább , egyszerűen nem bírok már magammal érted, ha nem fekszel le velem azonnal,akkor le fogok feküdni valaki mással , azzal aki minél előbb hajlandó lesz megkefélni ! - megértetted ? Válaszolt .

Akkor végre lefeküdtünk egymással , de akkor szinte mint egy őrült , úgy tombolt , annyira akarta s kívánta már a szexet , az egész teste beremegett mikor elélvezett . Számomra is emlékezetes maradt az az alkalom nagyon .


Ami téged és párodat illeti :

Az , hogy így mindent , még a kényes dolgokat is őszintén és nyíltan tisztáztátok egymással , ez számomra páratlan és példás .

Viszont nem értem , miért osztanád meg párodat más férfivel is , ha még tökéletesen működik köztetek a szex ?

Nem félsz attól , hogy utána már nem tudtok úgy kötődni érzelmileg , mint jelenleg , vagy úgy vonzódni egymáshoz, ahogyan most ?

Szerintem amire ti gondoltok , az egy igen veszélyes , érzelmi játék , vagy inkább próbatétel .

Mi lesz ha még is rosszul sül el az egész , utána is ugyan úgy tudjátok folytatni , mint jelenleg , képesek lesztek rá ?

jan. 17. 15:16
 30/33 anonim ***** válasza:

Engem felizgatnak a múltbéli részletek, minél perverzebb, annál jobban. Amikor megismerkedtünk, csak sejtettem, hogy a párom egy kicsit szabadosabb felfogású az átlagnál, és hírből már ismertem is valamennyire. Ő is engem. Ezért is volt könnyű már a kezdetektől nyíltan beszélni mindenről. Tudtuk egymásról, hogy egyikünk sem "bűntelen". :-)

Aztán ahogy telt az idő és egyre több dolog derült ki, szerettem bele jobban és még jobban. Nekem nagyon bejön a ledér típusú nő és a párom saját bevallása szerint egy igazi "ordas ribi" volt a múltban. Ez ma is benne van, de miattam korlátozza magát, mert boldog. Ha vissza akar térni a régi önmagához, azt is csak úgy tenné meg, ha én is részt veszek a kalandjaiban. Én ebben soha nem gátolnám. ;-)

Részemről az elcsábulás kizárt, nem keresek nőt, mert túl magasan van a léc. Ha egy nő mégis ellenállhatatlan vágyat érezne irántam, akkor azt mondanám neki, hogy előbb a feleségemet kell elcsábítania! Amúgy ebben is benne lenne.


Lehet, hogy szokatlan a háasságunk, de nekünk ez így tökéletes. Nem csak szerelem köt össze, de legjobb barátok, testvérek is vagyunk, annak ellenére, hogy kb mindenben különbözik a véleményünk, az izlésünk. Deviáns, de ez így tökéletes. :-)

jan. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!