Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben megjött a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben megjött a menstruációm. Mit mondjak? Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Nagyon kínosan érzem magam félek mit gondol nem most kellet volna megjönnie véres lett minden nem mondott semmit csak hogy nyugi nincs gáz ez kb egy fél órája történt most fürödni van nem tudom mit mondjak az a baj ez nála történt már mosom az ágynemüt de nagyon kellemetlen nekem félek mit gondol lehet megundorodott tőlem. Szerintetek mit mondjak hogyan kérjek bocsánatot undoritonak gondol ?4honapja vagyunk együtt

18/l 21/f



jan. 14. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, lépjetek tovább. No para.
jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

EZ természetes dolog, értelmes ember nem csinál problémát belőle. Te se csinálj, mert akkor azt hiheti rólad, hogy nem vagy értelmes ember.

jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, nem kell bocsánatot kérni. Tisztálkodsz, cseréltek ágynemüt és néztek egy filmet és összebújtok. Nincs baj!
jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a baj? Mi még menstruáció alatt is szoktunk dugni. Persze oral nélkül ilyenkor. Még gumit se veszek fel. Én nem undorodok tőle.

Bár mostanában hanyagoljuk, nehogy valami fertőzést kapjon.

jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért kellene bocsánatot kérned?

Majd pár év múlva már természetes lesz ez is, nyugi, fiatal vagy és rutintalan a váratlan helyzetek kezelésében. Semmi gáz. Ez előfordul. Lesz még ilyenebb is.

jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt tanácsolom, szülés közben akkor ne legyen ott, vagy ha mégis, akkor a fejednél. Különben nagyon zavarba fogsz majd jönni.
jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nőből vagy, miért is kéne bocsánatot kérned? A nők menstruálnak, amióta világ a világ. Nem nagy dolog. Sőt, szerintem sokkal nagyobb gáz, ha ettől undorodik valaki. Ne érts félre, nem kell örülni neki vagy szépnek tartani, de ez egy természetes dolog. A nőiség része. Ne szégyelld!
jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok kapcsolatban történt már ilyen. Semmi probléma.
jan. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt mondta nincs gond akkor nincs gond szerintem.
jan. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs ezzel. Mi például ugyanúgy nyomjuk mensi közben is, asszonynak dob a libidóján. Törölközőt teszünk az ágyra, mitagadás eléggé horrorfilm jelenet mire végzünk,de nem igazán érdekel egyikünket se 😅
jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!