Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A valódi szőke nőknek a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valódi szőke nőknek a punci szőrjük is szőke?

Figyelt kérdés
Nagyon sokaknak barna a punci szőre... gondolom ők csak festett szőkék.

jan. 14. 08:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem közèpbarna a hajam, fényben arany csillogásu de ott lehet korom fekete…
jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
11. Szőkéknek szól a kérdés.
jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
#1 Hülyeségeket beszélsz. A szeméremszőrzet egyáltalán nem olyan színű, mint az ember haja. Eredeti szőke vagyok, de lent sosem voltam szőke. A haj vékony szálú, puha, a testszőrzet viszont erősebb, ezért színben is eltérő.
jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Első csajom világos szőke hajú volt, és mivel akkoriban még nem volt divat a csupasz punci, szőrös volt neki rendesen. Mégpedig sötétbarna! És jó dús... :))
jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit barnás de szőke vagyok.25N
jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Volt eredeti szőke bnőm, akinek lent is szőke volt. Nagyon sok és dús szőrzete volt, de mivel szőke, így már félhomályban sem lehetett látni. Akkor ert a meglepetés, amikor kezemmel tapintottam.
jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Van szőke ismerősöm, neki a haja kicsit sötétebb, ellenben a testén szinte semmi szőr nincs. Neki pl ha nem csinál vele semmit akkor sem szőrös a bikini vonala, és tangából is max egy két kisebb nagyon világos szőrszáll látszódna ki.

Szóval ő teljesen szőke volt lent is. Rajta kívül mást aki ennyire világos lent nem is láttam vagy hallottam.

jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Többé-kevésbé szőke női családtagjaimnak a szeméremszőrzete sötétebb, mint a haja.
jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetes világosszőke vagyok, barna a szőr odalent, de nem drótkefe és nem fekete😅
márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!