Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnatok olyan lannyal csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok olyan lannyal csak haverkodni, akihez nagyon vonzodtok es kicsit bele is vagytok esve?

Figyelt kérdés
jan. 13. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudnék, volt is ilyen, de azért egy idő után lehet, hogy eljön az a pont, amikor valamelyikünk vagy ő vagy én próbálkozik..
jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te hogy próbálkoznál?
jan. 13. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Tudnék persze, de mindig ott lenne bennem h megakarom dugni, és hát sajnos vagy nem, ha olyan paszban lenne ki is használnám.
jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy ha olyan paszban lenne kihasználnád?
jan. 13. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem én írtam az "olyan passzban lenne" választ, de egyértelmű, ha nagyon hajlandónak mutatkozna, szeretkeznék vele.
jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Fiu és lány között nincs barátság haverkodás mert nem ugy nézek rá hanem máshogy mivel másdolgokat akarok tőle mint kapcsolat. Nem igazán lehet igy haverkodni az illetővel.
jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tudnék, de biztos, hogy azzal a csaj is tisztában lenne, hogy férfi-nő szerepben vagyunk. Igen, jelezném neki, hogy bejön és megtennék érte dolgokat, hogy ez meg is valósuljon.

Kérdező: erre nincs recept, hogy hogyan szedd fel. Elvileg te ismered: tudod milyen humor jön be neki, milyen kaja, milyen segítségre van szüksége. Csak annyit kell tenned, hogy észreveszed mikor kell jó helyen lenned és beszélgetni vele. Jó hangulatot teremteni, olykor megdicsérni milyen csinos és mennyire tetszik a mosolya, a humora. De mondom ezt neked kell észrevenni.

jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy lehetünk nagyon jó barátok az egyik osztálytársammal, én nagyon fiús vagyok, sűrűn kapok uram megszólítást... A fiús ruha alatt egyébként nőies test van, nem arra vonatkozik a fiús rész...

Aztán egyszer kezdett közeledni, hogy nem-e mutatnám meg magam szűkebb és nőiesebb ruhákba magam, ezzel még úgy gondom sem lett volna, csak akkor amikor egy ünnep alkalmával tényleg szoknya volt rajtam. Teljesen meg volt veszve, minden áron fogdosni akart, csókolózni, mélyebb beszélgetést kezdeményezett. Gyors vége lett ennek a barátságnak. Nekem volt/van barátom, így nekem nem fért bele.

19l

jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Akkor legalább te már rájöttél, hogy ez nem működik. Ha egy férfi nagyon jóban van egy nővel akkor vonzódik hozzá, ez ilyen.
jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen fiú - lány nagyon jó haveri kapcsolataim , ahol mindig bejött , minden lány "barátom , hiszen jól megértettük egymást , egy húron pendültünk stb .

De amikor a tudtukra hoztam , hogy részemről sokkal több is lehetne közöttünk , akkor mindegyik tartotta velem a tisztes távolságot s nem tartották jó ötletnek , hogy a barátságnál több legyen köztünk .

Aztán az a baráti , már nem is lett többé ugyanolyan baráti , mint előtte volt , bizalmatlanok lettek velem szemben és a baráti kapcsolat , át ment csak egy jó " ismerősi kapcsolatba .

Valamint , volt aki ki mondta , hogy mint pasi , külsőre nem voltam nyerő számukra .

jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!