Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő kedves egy férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kedves egy férfival, akkor akar a férfitól valamit, vagy pedig egyszerűen csak haverkodni akar?

Figyelt kérdés
Becézget, drágának hiv a csaj, ez jelent valamit, vagy csak belemagyarázás a részemről?

2016. júl. 18. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, NEM próbálkoztam be a szóban forgó csajnál, ő kezdeményezte a beszélgetést.
2016. júl. 18. 21:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján eléggé úgy néz ki, nem csak haverságot akar, de embere válogatja.
2016. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem mondja csak úgy, hogy drága... Ha haverkodni akarok, akkor nem teszek kétes megjegyzéseket.
2016. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki akar használni. Az is az akar valamit kategória.
2016. júl. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindent jelenthet, szerintem flörtölj vissza, ne túl tolakodóan, ámde érezhetően. A reakcióiból lehet következtetni esetleg. Az is lehet bejössz neki, vagy ki akar használni, vagy csak barátkozni akar. Kérdés milyen típus vagy te is, valóban tisztán látod-e a dolgokat, vagy csak szeretnéd belelátni, hogy ő többet akar.
2016. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miota ismered?

Mennyire vagytok jóban?


ha minden kis titkát is megosztja, meg minden törtènèst vele kapcsolatba, nagy rá az esèly hogy csak egy nagyon kedves barát vagy a számára.

Volt ilyenszintü barátnőm, ènis mindig èdi voltam drága, meg mimden hasonló.

De velem kapcsolatban csak baráti szinten volt, ez ki is derült miután belezugtam.

Közel 1.5-2èvig voltunk nagyon jóban

Aztán... Egyre csak romlott a kapcsolatunk.

Ha règota ismered ès règota vagytok jóban,

Szerintem ne is gondolj ilyesmire.

Èn szemèlyszerint nagyon bánom mèg most is, hogy elkezdtem mutatni felè, hogy többet akarok.

Pedig ennek már 8-9 ève...

(33f)

2016. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 6osbvagyok ez lemaradt.

Ha nemrèg ota ismered, akkor viszont ha bejön neked. Szerintem nem árt ovatosan beprobálkozni.

2016. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!