Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz elengedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elengedni valakit aki az idő nagy részében csak bántott?

Figyelt kérdés
11 hónapos kapcsolat ert véget minap. Végülis miattam,vagyis az en hibám volt az ami miatt szakítottunk,de a 11 hónap alatt egy kezemen megtudom számolni hányszor volt olyan hogy exem ne veszekedett volna velem. Nagyon sok kérdést írtam ki ide is vele kapcsolatban és mindenki azt írta hagyjam ott,ne foglalkozzak vele,nárcisztikus,manipulatív stb,meg sem szakitottam vele soha. Akkor sem mikor az exevel szex kamerazott;vagy amikor más férfiakkal ment el egy parkba a tudtam nélkül;amikor más férfiakkal ment el az éjszaka közepén egy tengerpartra miközben nekem azt mondta a húgával van. Nagyon sokszor bántott,és tudom hogy igazából sosem gondolt ram úgy mint a barátjára. A húga 7 hónappal azután is hogy össze jöttünk,azt állította egy veszekedésunkkor hogy nincs jogom kiakadni mert nem is vagyunk együtt. Egyszer le lökött a lépcsőn,fizikálisan megtámadott mert egy munkatársammal beszéltem. Karácsony előtt kettő nappal órákon át ocsarolt,el hordott mindennek mert a legjobb barátommal együtt töltöttem néhány órát amikor oda adtam neki az ajándékot emiatt nem vele voltam. A hátam mögött volt hogy el hordott másoknak minden szarnak,volt hogy ott hagyott a semmi közepén miután elmentünk valahova mert nem vettem neki innivalot mivel nem úgy álltam anyagilag. Viszont ezek után is hiába mondta el hetente kb hogy szánalmas vagyok és mennyivel boldogabb lenne nélkülem,emlékszem arra milyen cuki volt mikor csak csak átmentem karácsonykor és oda adtam az ajándékát. Igaz hogy ez 24.e este volt mert 22.etol egy teljes napon at azt hallgattam hogy mennyire szánalmas vagyok amiért legjobb barátom többet ér mint ő. Emlékszem hogy azt mondta én minek segítek anyagilag a beteg anyámnak,de arra is mennyire őrült ha elvittem valahova. Az összes jó emlék most jön fel bennem és főleg úgy hogy a végső soron én rontottam el kiderült valami amit a háta mögött tettem( nem megcsalas de tiszteletlenseg) és mondhatnám hogy most kvittek vagyunk a sok rossz dolog miatt amit ő tett velem de mégis nagyon faj. Ő mondta azt nekem nemrég hogy menjek haza Magyarországra mivel nem ott élünk,mindenkinek jobb lesz és legalább nem fogom tönkretenni az életet de láttam rajta mennyire fajt neki mikor tegnap szakításkor azt mondtam hogy valóban haza fogok menni mert nekem már itt nincs senki aki miatt megérne maradni. Tudom hogy ennek vége és nem is szabad folytatni,valahol a lelkem melyen mindig is tudtam,de mégis hogy tegyem túl magam rajta mikor hiányzik?
jan. 11. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
😔😔
jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Foglald el magad gyakorlatilag bármivel a kesergésen kívül!

Ahogy kezdesz kikecmeregni ebből a gödörből, ki fog nyílni a világ!

Drukkolok!

jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!