Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom elengedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni, hogy sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Lassan 31 éves leszek, csúnya, kopasz, kövér, deformált, szegény és buta már sokszor elhatároztam, hogy nem fogom ezen többé rángni magam, de állandóan visszajön az érzés 2-3 havonta és egyre hosszabb és rosszabb a depressziós időszakom akármit is teszek.
2023. dec. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
És az segít, ha kiírsz hatszor tíz a huszonharmadikon kérdést erről?
2023. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
keress barátot
2023. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni , de hidd el minden embernek meg van a párja , csak ki előbb , ki később talál rá , vagy is egymásra .

Hiszen , aki keres , az talál !

Hol keresed , mit teszel érte hogy rá találj , mennyire vagy elszánt , kit keresel s miért keresed stb - stb , ezek is fontosak .

2023. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékossággal élek, és 22 évesen volt az első komoly kapcsolatom, irigy voltam vagy ilyesmi, hogy persze mások már tini ként tapasztalhattak. Nyilván remélem valakivel megtaláljátok egymást, de egy kapcsolat nem megoldás arra, ha az embernek önértékelési gondjai vannak, és sok új kihívás lesz, vagy inkább más egy kapcsolatban, a szex vagy jó lesz, vagy sem, a család hogy áll egyik vagy másik félhez? Vagy, mint nálam az én exem hat év után találta ki, hogy mindenáron gyereket akar, szóval döntsek, vagy vége, vagy eljegyzés, esküvő, gyerek minden áron, és időt kértem, de nem kaptam...
2023. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha minden szempontból egy senki vagy, akkor tényleg nem fogsz kelleni valamire való nőnek.

De pl. kopasz, kövér jó festő-mázoló, burkoló, ács, kőműves stb. mestermberként már bőven kívánatos lennél munkásosztálybeli csinosabb nőknek is (pl. bolti eladó), erre a szintre pedig betanított építőipari munkásként kezdve 1-2 év alatt eljuthatsz.

2023. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Én nem vagyok fogyatékos , de még is 19 évesen volt az első kapcsolatom , nem tartott sokáig , anyám mikor hazavittem a lányt , azonnal kidobta !

A következő kapcsolatom már 26 évesen volt , nagy szerelem volt , de anyám őt is elhajtotta !

Aztán 36 évesen ismertem meg a jelenlegi páromat , aki szült 2 gyermeket nekem , de nem volt zökkenő mentes eddig sem az út !

Ha nincsenek a gyerekek , akkor már páromat is elzavarta volna tőlem !

2023. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha a felsoroltakból megpróbálnál valamin változtatni? Több eredményre vezetne mint a folyamatos picsogás, siránkozás.
2023. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anti paladin ***** válasza:
70%
6-os, azért az nagyon húzós, mi a frászért hagyod, hogy a szülő mondja meg ki a jó melléd?
2023. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

8/

Anyám nem tétovázó igen agresszív fajta , ő volt itthon a házigazda !

A másik meg , hogy nem tudtuk megoldani a külön élést .

Érzelmileg s lelkileg sokat szenvedtem , úgy érzem mint aki sosem tud igazán felnőni , mert bármit el tervezek , sosem az enyém az utolsó szó itthon .

6 - voltam .

2023. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#5

1-2 év alatt? Max az átlag magyar gányoló szintre .

2023. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!