Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom elengedni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elengedni ezt a görcsösséget?

Figyelt kérdés
Amikor a parom kinyal,valahogy nem tudom annyira élvezni mint szeretném. Folyton azon jár az eszem hogy minél előbb "végezzek" nehogy elfáradjon stb. De szeretném ha eltudnam engedni magam. Esetleg valami tipp,hogy ne feszengjek?
2023. dec. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerűen ne gondolj semmire.

Csak lazulj el és élvezd, amit kapsz.

Amíg agyalsz, nem fogod igazán élvezni.

2023. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a párodnak kellene megoldania. Neki lenne a feladata, hogy hangulatba hozzon.
2023. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hussaro Hungaricus ***** válasza:

Beszéljétek meg.

Az tök jó, hogy a szerelmesek egymással ilyen intim dolgokat is megbeszélnek. Én is azt szeretem, ha párom részletesen elmondja, mi jó, mi kevásbé, vagy mi lehetne mégjobb. Amit utálok, hogy ha azt mondja, neki mindegy, mindehogy nagyon jó...

Ahelyett, hogy itt idegenekkel vitatod meg ezt a dolgot, beszéljétek meg ti. ;-)


Az elfáradás ellen lehet pózokat váltani (alulról, felülről, vízszintesen megfordulva), illetve cserélni. Érdekes, ha már majdnem elmész, de cseréltek, majd ő majdnem elmegy és megint cseréltek...

2023. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj basszus ilyenkor csak hagyd, hogy élvezze a pin@d közelségét. Ha ez sikerül, akkor óriási orgazmusban lesz. Részed, persze van amelyik feszeng az elején esetleg hogy kellemetlen az illata odalent vagy túl borostás stb. De felesleges, ez csak egy belső korlát. Aki szeret és tud puncit nyalni az legalább annyira élvezi a nyalást mint te.
2023. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, teljesen egyetértek a #4-es válaszolóval.
2023. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!