Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez már görcsösség vagy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már görcsösség vagy még normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kategóriát tessék figyelni, nők válasza érdekel, nők kapcsán.


Az egyik problémám az ismerkedéssel amellett persze, hogy 99%-ban olyanba futok bele online, aki még az exe után sír/hármasra/szexkapcsolatra keres nőt/random eltűnik vagy kamu profil.... na nyilván tudjátok... hogy nehezen kelti fel valaki az érdeklődésem. Vagy megfog valakiben elsőre valami vagy nem. Mindig így volt. Ebből kifolyólag én görcsösnek érezném azt, ha azért írogatnék számomra közömbös emberre (pl. olyanra, aki társkereső oldalon nyomott rám egy kedvelést), mert már szeretnék társat találni ás hátha majd ő lesz az. Nem igazán tudom elengedni azt az elvemet, hogy csak azért ismerkedjek, hogy valaki legyen, hanem tényleg azt az embert akarom megismerni, aki érdekel és remélhetőleg én is őt. Ez így mennyire számít görcsösnek?


Plusz ami hiányzik, ha már a másik jelzi így az érdeklődését, de engem meg nem fog meg, hogy legalább valami apró erőfeszítést tegyen, de ilyenre gondolok csak, hogy írna pl. 2-3 sort vagy mittomén küldene valami vicces képet/gifet vagy akármi. Nem tudom már eldönteni, hogy ez nagy elvárás lenne a mai világban?


Hozzáteszem, hogy aki engem érdekel, szoktam nekik írni pár sort, beszélgetésnél érdeklődöm, kérdezek, mesélek, szóval nem a sült galambot várom, csak állati nehéz addig eljutni... :)


Köszi annak, aki végigolvassa.


2019. márc. 28. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ez elő szokott fordulni, amúgy szerintem jobb az ha valaki ott hagy, mint mikor beetet azzal, hogy olyan dolgok érdeklik, amik őt nem is. Erre példa, hogy volt aki azt mondta, hogy szeret kirándulni, erre kiderült, hogy fel megtenni 2 km-nél nagyobb távot, mert nincs útközben wc és ki tudja, hogy hol jön rá. Szóval ilyen nem kell. A megjátszott érdeklődések nagyon parák.

Másrészt, én azt látom, hogy az egész görcsös, mindenkinél online. Elején kérdésekkel szűrjük egymást, aztán sokszor nem is megy tovább a dolog, mert tuti van, aminek nem felel meg a másik. Az a baj, hogy szimplán barátkozás lenne a jó, de azt általában senki nem akar, vagy nem tudja komolyan gondolni, pedig szerintem mindennek az az alapja, ott kezdődik.

2019. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te teljesen egészségesen, jól gondolkozol, semmi görcsösséget nem látok ebben, én is ilyen vagyok. Nem vagy társfüggő, a minőségire törekszel- vagy hogy is mondjam, és kevés emberrel találod meg a közös hangot. Az ilyen felszínes emberek lehet azt mondanák, hogy magasan van a mérce, de szerintem egyáltalán nem erről van szó. Nincs ezzel semmi baj.
2019. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


2# pont így érzem, hogy magasan van a mércém, pedig úgymond "nincs nagyon mire fel válogatni", de nem tudok mit tenni azzal, ha nem tudom ... valakit pl. nem látok vonzónak. Lehet tök jó arc meg jól kijönnénk, de ennyi és nem több.

Nem akarom hitegetni/becsapni, sem magamra erőltetni olyasmit, amiről már az elején érzem, hogy nem mozgat meg, csak félek, hogy ezzel mégiscsak valaki olyat is kiszórok/nem veszek észre, akit nem kéne. Nem tudom, mit tudnék ezzel kezdeni.

2019. márc. 28. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenkinek van mire fel válogatni! :)
2019. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy!?
2019. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez normális, én anno msn en ismerkedtem egy kis gyalogló chattel keverve és megismertem azt a nőt akire vágytam, fekete hosszú haj, nagy cici, szép szemek, fantasztikus fenék és szerencsére a szíve is hatalmas lám már 6 éve együtt élünk 25ll
2019. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugtató. Utolsó, tök szerencsés vagy :)

A korom meg nem tudom miért lényeges, de a 30-hoz már közelebb vagyok, mint a 20-hoz.

2019. márc. 29. 01:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezt érzem de igazából a neten való ismerkedés szerintem alapból görcsös. Mivel az egész egy erőltetett dolog.. azért beszélgettek hátha megtetszettek egymásnak még akkor is ha esetleg külsőre nem fog meg.


Ha valakivel élőben találkozol akkor viszont megfordul az egész és nyilván akkor kezdesz el vele ismerkedni ha tetszik illetve megfog benne valami. Ez lenne a normális, de persze értem én, hogy nekünk nehezebb élőben és mindent megpróbál az ember de én pl. már teljesen kiábrándultam a neten való ismerkedésből.


Azért neked sok sikert! :)

2019. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

,,2# pont így érzem, hogy magasan van a mércém, pedig úgymond "nincs nagyon mire fel válogatni", de nem tudok mit tenni azzal, ha nem tudom ... valakit pl. nem látok vonzónak. Lehet tök jó arc meg jól kijönnénk, de ennyi és nem több."


2-es vagyok. Persze, én ezt teljesen megértem. (,,Külső megfog, belső megtart.")


,,Nem akarom hitegetni/becsapni, sem magamra erőltetni olyasmit, amiről már az elején érzem, hogy nem mozgat meg, csak félek, hogy ezzel mégiscsak valaki olyat is kiszórok/nem veszek észre, akit nem kéne. Nem tudom, mit tudnék ezzel kezdeni."


Ezzel pedig nem kell foglalkoznod, hidd érezni fogod, ha Ő lesz az. :) Illetve menni fognak maguktól is a dolgok. És tudod hogy? A lehető legtermészetesebben. A kulcs az, hogy ne görcsölj rá erre az egészre. És osztom a 8-cas válaszát. A legtöbb netes ismerkedés szerintem olyan természetellenes...persze van kivétel. Én is a neten ismertem meg azt az embert, akibe most szerelmes vagyok, de ez a kapcsolat a neten is minőségi az elejétől fogva.

2019. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat! :)
2019. márc. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!