Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek érdemes lenne egy szexi bajuszt növesztenem?

Figyelt kérdés
Felmenőimnek is volt bajusza, de elér ritkán tisztították, ezért olyan kellemetlen bepállott szagja volt neki, ezért én sokáig nem akartam bajuszt növeszteni2 28F

jan. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Honnan kene tudnunk? Elonyosen neznel ki vele? Akarsz egyaltalan te noveszteni?
jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak bajuszt önnagában ne, akkor már inkabb szakállal, az nagyon jól tud kinézni, ha ápolják, de csak a bajusz szerintem nem mutat jol senkin.
jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint "bajuszfétises", én támogatom, de valószínűleg kisebbségben vagyok ezzel :D
jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne! Nem áll jól, csak az idősebbeknek. Fiataloknál nem. Inkább sima arc, vagy egybefüggő borosta, de bajuszt azt ne. Ne tedd ezt magaddal kérlek.
jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!