Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, nektek könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek könnyen felment elsőre?

Figyelt kérdés
A szűz lányok bejáratosak, vagy az a probléma hogy nem izgulnak fel rendesen?

jan. 9. 11:22
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20. Ja hogy a fogalmazás a baj. Hát ok, akkor infantilis vagyok.

Én úgy nem keresek párt, hogy közben meg tőlük függők. És mielőtt jönne, te se mondanál nemet, ha az lenne a következménye hogy megver az apád. Persze más okosabb, és meg tud lépni, én béna voltam.

jan. 9. 14:09
 22/31 anonim ***** válasza:

21



Te még nagyon gyerek vagy, és ezt rossz olvasni komolyan írom ezt neked.

Azonnal költözz el, és szakadj el a (toxikus) szüleidtől. Szándékodban áll ez?

jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22. Igen csak le vagyok égve. Vettek nekem egy panelt, (csak névleg az enyém) és arra elment a pénzem. Annyit meg nem keresek, hogy pár hónap elég legyen a biztonságos költözésre.
jan. 9. 14:16
 24/31 anonim ***** válasza:

23



Ezt nem értem. Vettek neked egy panelt (kik?), de te a szüleidnél laksz (mi van??).


És mennyit keresel, ami miatt nem tudsz elköltözni? Zavaros nekem az egész.

jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
24. Nem a szüleimmel lakok, hanem külön, 10 kilométerre, és elvárás hogy folyamat menjek segíteni, meg minden bizbasz apróság úgy legyen ahogy apám akarja. Így legalább van egy kis nyugtom, előtte ez se volt. A lakásról már lemondtam már fejben, csak még nincs annyi pénzem hogy el merjek menni innen.
jan. 9. 14:31
 26/31 anonim ***** válasza:

25



Hát akkor te nem uralod az életed minden percét.

Én értem, hogy akarsz magad mellé valakit, de a legnagyobb probléma itt az, hogy egy nő sem fogja ezt tolerálni hosszútávon. Senki nem szereti az anyuci, apuci kicsi fia típusú pasikat, és az olyanokat meg főleg nem, akiknek mindig "jelenésük" van a szüleiknél, amikor ők mondják.

jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
26. Már az elején írtam, hogy ide nem akarok senkit hozni. Én is tisztában vagyok ezzel.
jan. 9. 14:39
 28/31 anonim ***** válasza:

27



Ha folyton ugrassz a szüleidnek, akkor azt nem tolerálja egy nő sem hosszútávon. Ez a probléma.

jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
28. Mond el még kétszer légyszi. Mert látom nem sikerült felfogni, hogy ezt én is tudom.
jan. 9. 14:55
 30/31 anonim ***** válasza:

29



Mégsem teszel ellene. Ez is gond, de ne haragudj, hogy segíteni akartam. Szia.

jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!