KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » 🙄 AszexuĂĄlis embereknek...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

🙄 AszexuĂĄlis embereknek milyen Ă©rzĂ©s, ha valaki meglĂĄtja Ƒket ruha nĂ©lkĂŒl?

Figyelt kérdés

Mit gondolnak olyankor, Ă©s fƑleg mit Ă©reznek? Mennyi kĂŒlönbsĂ©g van szĂĄmukra (a szituĂĄciĂł megĂ©lĂ©sĂ©t tekintve) abban, hogy nƑ vagy fĂ©rfi lĂĄtja Ƒket?


Esetleg mĂ©g lehetne tovĂĄbb bontani nemi identitĂĄs, ismeretsĂ©g jellege, Ă©rzelmi kötƑdĂ©s mĂ©rtĂ©ke, szexuĂĄlis orientĂĄciĂł, Ă©letkor stb alapjĂĄn, de senkitƑl nem vĂĄrom hogy ilyen alaposan Ă©s precĂ­zen Ă­rjon.



jan. 7. 20:50
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
93%
Szerintem a reakciĂł inkĂĄbb attĂłl fĂŒgg, hogy szĂ©gyenlƑs, vagy sem az adott szemĂ©ly.
jan. 7. 20:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

OkĂ©, nyilvĂĄn attĂłl IS fĂŒgg. De a szĂ©gyellƑssĂ©g is fĂŒgg mĂĄstol is. Pl ha az orvos lĂĄt vagy tetvĂ©red, vagy kiscicĂĄd, nem ugyan az.


Nem elsƑ sorban reakciĂłra vagyok kĂ­vĂĄncsi (a reakciĂł kifelĂ© szĂłl, az Ă©rzĂ©s Ă©s gondolat belsƑ)


Akinek van példåja, kérem gazdagítsa vele a lelki vilågomat

jan. 7. 21:02
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Mivel szĂ©gyenlƑs vagyok Ă­gy kellemetlen Ă©rzĂ©s.


Nincs sok kĂŒlönbsĂ©g szĂĄmomra aközött, hogy milyen nemƱ szemĂ©ly lĂĄt meg. Nagyobb nyomĂĄst Ă©rzek akkor, ha ellenkezƑ nemƱ, hisz olyankor jobban szemĂŒgyre vesznek, Ă©rtĂ©kelnek.


Valamivel elviselhetƑbb, ha bĂ­zom a pĂĄromban, mĂĄrmint mĂ©lyen. Olyankor nem szĂ©gyellem annyira a testem.


Szerintem leginkåbb az miatt van ez, mert nem vagyok megelégedve a testemmel, nekem nem tetszik és ez miatt bem szeretem ha låtnak.

jan. 7. 21:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
80%

Az aszexualitåsnak a testi szégyenérzethez nem igazån van köze.


AszexuĂĄlis nem feltĂ©tlenĂŒl gĂĄtlĂĄsos a testĂ©re. És egy nem aszexuĂĄlis is lehet full gĂĄtlĂĄsos ha meztelenĂŒl lĂĄtjĂĄk.


Az aszexuålisnak a szexuålitåshoz való hozzållåsa tér el az åtlagtól. Nem a gåtlåsossåga.


Ez kb mitha a vegetåriånusok és az élelmiszer allergiåsok között keresél egyértelmƱ kapcsolatot.

jan. 7. 21:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
41%
AttĂłl fĂŒgg mi az aszexualitĂĄs oka, szervi vagy pszichĂ©s oka van, de mint fent is Ă­rtĂĄk ezerfĂ©lekĂ©ppen reagĂĄlhat rĂĄ mindenki - teljesen egyĂ©nfĂŒggƑ!
jan. 7. 22:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
69%

Az aszexualitåsnak nincs oka, az vagy és kész.


Én szĂ©gyellƑs vagyok mivel a testem miatt sokat alĂĄztak, lĂ©nyegtelen ki lĂĄt. Ez mĂĄr javult az Ă©vek alatt (ahogy a testem is). Ismerek olyan aszexet aki viszont egyaltan nem szĂ©gyellƑs mivel olyan csalĂĄdban nƑtt fel ahol erre nagyon figyeltek, Ƒ nudista strandon is volt mĂĄr.

jan. 22. 08:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
77%
semleges, mert minek is izgassam magam, ha szĂĄmomra Ășgyse jelent semmit?
jan. 22. 21:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:
38%
Semmit. Menj el egy nudista strandra, senki nincs felizgulva
mĂĄrc. 3. 01:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
8-as, szerintem fĂ©lreĂ©rtetted a kĂ©rdĂ©st. KĂ©rlek ĂĄtolvasnĂĄd Ășjra?
mĂĄrc. 3. 08:21
 10/10 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
teljesen semleges hiszen a nemi szerv is csak annyit jelent egy aszexnek mint a keze pl. azaz nulla, nem lĂ©tezik szĂ©gyenlƑssĂ©g. az is mindegy hogy nƑ vagy fĂ©rfi lĂĄt meg.
mĂĄrc. 3. 12:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!