Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfi el tud élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi el tud élvezni lovagló pózban csak nekem nem sikerül soha?

Figyelt kérdés
jan. 4. 14:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Ez lehet a gond, hogy sokáig bírod. Feltételezem, hogy erős ingereket kívánsz.

Paciban nekem az erotikusabb vonaglás jönne be, vagy egy gátlástalan lovaglás, ahol a csaj a saját élvezését akarja összehozni.

jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
15-16cm 3,5/4
jan. 4. 21:01
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy tudok.

Egy csaj volt, aki valahogy elkezdte rázni a seggét, miközben rajtam ült, na az gyilkos volt. Szerintem egy percet sem bírtam alatta olyankor, folyton le kellett állítanom.

De szerintem ennek főleg az az oka, hogy szexuálisan nagyon egyszerű partnereim voltak.

jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Páromnak jó technikája van, simán kicsinál lovaglással is. Nemcsak pattog le-fel, mint némelyek.
jan. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

El tudok, de tény hogy sokára!

Volt már, hogy egy órán keresztül pacizott a nő rajtam, aztán kutyapózban fejeztük be inkább 5 perc alatt.

jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában el. De ha a partnerem elfárad, és csak terpeszt, és nekem kell dugni, az nem annyira jó. Úgy nem mindíg jön össze, akkor inkább pózt váltok és én leszek felül, úgy jobb.
jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy brevel nehezebb elmenni nekem 20-21cm kozott van es a lovaglas kellemetlen ha tovig megy mert ott nekem mar olyan mintha egy falnak nyomkodnam a farkam es le is all tole ha sokaig csinalja ezert nalunk az a modszer valt be hogy ramhajol teljesen es kicsit hatratolja a csipojet es csak csipobol mozgatja fel le es en is rasegitek neki kezemmel is mozgatom a csipojet ugy hogy nincs bent kb a fele van bent a farkamnak ha ezzel a modszerrel csinaljuk 1-2percnel nem birom tovabb probaljatok ki igy!
febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szexpartneremet 1 perc alatt kivégzem a technikámmal aktus végén
máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, pàrom remekül , ellenàlhatatlanul csinàlja a lovaglàst.
máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!