Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen férfiak jönnek be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak jönnek be a nőknek? (Főként férfiak válaszát várom.)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok van-e halvány fogalma is bármelyik férfinak erről.
jan. 1. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Normális, megértő, tud szeretni, simogatni, meghallgat, tud gyengéd lenni, ha kell kemény és tud férfi lenni.
jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Külsőleg nem Quasimódó, belül nem tanyasi paraszt.
jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon változó! mert minden nő más és más tulajdonságokat keres! Külső megjelenés, a személyiség + a közös érdeklődés stb.

Kismillió ilyen témát találsz: [link]

jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját példámat tudom mondani, talán másnak más vált be.

Míg nagyon lent voltam lelkileg, divattal, műveltséggel, extravagáns zenékkel, autóval, kondizással, meg kb "kibírhatatlansággal" kompenzáltam az önbizalmam hiányát, addig egyetlen nőt sem érdekeltem. Úgy érzem aki engem igen, azt hidegen hagytam.

Aztán ahogy lett munkám, kezdtem lassan elengedni a pótlékokat, megtanultam rendesen felelősségetvállalni, úgy lett minden egyre jobb. A régi, műveletséget és "önbizalmat" fitogtató tudalékos gyökér helyett egy átlag férfi lettem. Viszont jól érzem magam, mert elismernek a körülöttemlevők.

Így nekem a leginkább az a tapasztalatom, hogy lelkileg kell rendben lenni. Én is azt a nőt tartom vonzónak, akinek a társasága kellemes. Ez többet számít mint a szépség.

jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben szerintem az olyan dolgok jönnek be a nőknek, ha valaki magabiztosságot, intelligenciát és stabilitást tud nyújtani érzelmileg egy nőnek. Ilyen alap dolgok pedig fontosak, mint a megfelelő hiéginia(durva, de ezt ki kell emeleni), moticávió az életben, tisztelet az emberek felé.


Külsőre pedig nyilván mindenkinek más, de ha adsz magadra és nem keltesz igénytelen hatást akkor azért lehet találni olyan nőt akinek vagy anyira szimpatikus, hogy lehessen valami.


Szexben pedig megint csak teljesen változó tud lenni, de sok nő szereti, ha a férfi a dominánsabb fél és tud irányítani szex közben. Szóval a vadság sokak számára vonzó, de nyilván mértékkel és az is fontos lenne, amire a legtöbben egyszerűen ügyet sem vetnek. (Odafigyelni a másikra..)

jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

A mai magyar nőket a pénz érdekli. Semmi, de semmi más. Ráadásul a netes világ miatt túlértékelik magukat. És ezt sokszorozza meg a feminizmus. Ez a valóság.


F, 44

jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Megan Fox jön be a nőknek. Meg elsa jean.
jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Ösztönösen az olyan férfi jön be a nőknek, aki a társadalmi normáktól független szabad életet él. Nagyon jó az egzisztenciája, az alkalmazottai dolgoznak helyette, csak néha megy pár tárgyalásra, a hobbijainak él (pl. sportautók, motorok, mindenféle sport, partik, nők)

Jó a teste, fellépése, elegáns és vagány egyaránt tud lenni. Jellemzően őt szúrják ki a nők, a nők kapaszkodnak belé mindenhol, neki csak válogatni kell. Nem becsül sokra hosszabb távon egy nőt sem, de a nő rá emlékszik örökre, mert mellette élte meg az érzelmek és testiség teljes spektrumát.

jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!