Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok úgy nagyon akartatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok úgy nagyon akartatok valakit mert álmaid nője vagy férfia,össze is jön de mikor elérkezett az idő a dokkolásra az egy hatalmas csalódás .És esély sincs hogy javuljon.Mit teszel? . .

Figyelt kérdés
jan. 1. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Én voltam 41,a nő 35.

Iszonyat nehezen összejött.

Mai napig nem értem hogy 35 évesen mit kérette magát hónapokig?

Szóval reggel mikor megláttam a ráncos fejét, a szarkalábait az eléggé kiábrándító volt.

jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy sráccal nagyon izzott köztünk a levegő. Jo dumája volt rohadt jóképű volt, elsőnek el se hittem hogy engem akar, és basszus hónapokig izgatott fel már csak a megsimogatása vagy a jelenléte,minden áldott nap. Volt hogy nem volt elég a tisztasági betét annyira felizgultam. Ezek miatt alig vátam hogy haza érjek és szexeljek a párommal. Még az otthoni szexuális életünk is felpezsdült.😀 Hosszú hónapok után végre valahára csak össze jött. Azta hatalmas csalódást senkinek nem kívánom. Én már mindent is elképzeltem hogy mennyire nagyon izgalmasan meg fog dugni és elélvezek vagy 100szor, erre 1perc alatt elment,oké nem baj nyugtatott hogy jön a második menet. Izgattam, szoptam csókoltam és azt sikerült, hogy fél merev volt. Megprobáltuk és nem ment neki. Jó akkor kinyal. Nem tudom hol tanulta azt, hogy a fogaival kell csinálni. Rettentő volt, soha többet.
jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

2es

Lehet ő is nagyon várta a szexet veled, ezért ment el egy perc alatt. Második menet meg minden pasinak nehezen megy, kamuzik, aki azt mondja hogy nem. Egy esélyt még megérdemelt volna, ha úgyis félre akartál lépni.

jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!