Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők a nagy péniszt és a nagy BMW-t kedvelik?

Figyelt kérdés

2023. dec. 30. 10:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
19-es. Érdekes külföldön örülnek, ha tudsz angolul bárhonnan is jöttél. Magyarországi fórumokon meg jöttök rossz helyen van a vessző. Ez is azt tükrözi, hogy a magyarok mennyire ellenszenvesek és gyűlölnek Mindenkit, akinek egy kiflivel több van a táskájában.
jan. 1. 20:32
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 betűs bajor márka van, de nem teljes önszántamból lett az a kocsim, amelyik most van. Volt egy helyzet, egy jó ajánlat családon belül és éltem vele. Nem a márka miatt, hanem a tiszta előélete miatt. Előtte egy „román csodám” volt.

Na most, érezhető a különbség. A nők az előző kocsival le se szartak, észre se vettek. Az újjal mindig kapok pár plusz pillantást. Egyszer tavalyelőtt nyáron még egy egész leánybúcsús csapat is megállított, mikor lassabban gurultam az egyik belvárosi utcában.

Szóval, a saját bőrömön tapasztalom, hogy más a megítélés!

jan. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!