Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők a nagy péniszt és a nagy BMW-t kedvelik?

Figyelt kérdés

2023. dec. 30. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem
18 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de a kettő kizárja egymást.
2023. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez így van. A legjobb ha veszel egy fiat szejcsentót.
2023. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Alfa Romeo már nem jó nekik?
2023. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Nem. Voltam egy partin és egy ittas szőke csajszi azt mondta az egyik kocsira BMW. Pedig nem is BMW volt. Csak egy kimaxolt Octavia.
2023. dec. 30. 10:53
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehetett látni a csajon rendesen beindult a kocsira. Nem az enyém volt, se a csaj, se a kocsi. Részegen legalább nem tudják titkolni mit szeretnek.
2023. dec. 30. 10:57
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

#5 Ez sztereotípia...


2 BMW-s haverom van (megjegyzem, sosem tetszett a BMW, inkább a Mercedes jön be), de mindkettőjüknek hatalmas van...

És most nem az autóra utaltam! ;)

2023. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Bocs, az 1-esnek szólt a válasz, nem az 5-ösnek! (6 voltam)
2023. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Pár dolgot azért tegyünk tisztába.


1. Általában akinek BMW-je van, az vagy kompenzálni akar valamit, vagy menőzni akar, ergo valójában egy cs*cska. Ritka kivétel, akinek tényleg maga az autó tetszik, de se menőzni, se kompenzálni nem akar vele. De ez ritka.


2. A nők nem azért szeretik a BMW-t, mert jól néz ki, hanem mert tudják, hogy az autó drága, és ha valakinek van pénze egy drága autóra, akkor annak van pénze is. Ez van a köztudatban.


3. Kicsit OFF, de keress rá Elliot Rodger-re, neki is BMW-je volt, nem is rossz, de figyeld meg, hogy a kocsi nem számított az ő esetében.


4. Kocsit hitelből is lehet ám venni, ergo nem is biztos, hogy pénzes a fószer, de mivel a BMW-t úgy ismerik, mint egy benzinfaló, vagány sportautót, ezért népszerű is.

2023. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Igen a 8-as első pontja igaznak bizonyult eddig.

Bár én eddig úgy jártam hogy megtetszett a pasi utána megtudtam hogy BMW-je van és már nem volt szimpi pont azért mert általában a kocsi a legfontosabb az ilyen pasiknak és nem is maradnak meg egy nőnél.

Természetesen biztos van kivétel de eddig nem láttam.

21/N

2023. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Félig komolyan gondoltam, amit írtam: természetesen el tudom képzelni, hogy valakinek bmw-je van, és mellette nagy pénisze. Azt viszont komolyan gondolom, hogy az, hogy valakinek nagy, drága autója van, az még nem valami. Ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne bmw-je valakinek, de ha azt gondolja az autójáról (vagy a pénzéről), hogy ettől ő most férfias, vagy vonzó, vagy akármilyen, akkor a valódi férfiassága ("virtuális péniszmérete") nem akkora, mint gondolja.

2023. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!