Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás alkalmi kapcsolato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás alkalmi kapcsolatok a lányoknál hány százalékban jó?

Figyelt kérdés
Itt nem egy sorozatos ötszörös orgazmusra gondolok, hanem egy kis stresz levezetés, amikor már ki vagytok éhezve. Mekkora része, ami után olyan mint ha ,,nem is történt" volna semmi?
2023. dec. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem azért mész bele egyéjszakásba hogy "nem is történt semmi" legyen, hanem azért hogy nagyon is történjen 😄
2023. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam, hogy nyilván van olyan, hogy a szex után nem múlt el az éhsége. Azért tettem idézőjelbe.
2023. dec. 29. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 mármint hogy béna volt a pasi az ágyban? Igen előfordul ilyen, tanulsz belőle és legközelebb okosabban választasz és kész. S nem az "éhség" miatt mész bele - arra a vibrátor való. Hanem mert ismerkedni, jól érezni akarod magad.
2023. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiehezesre nincs ott a vibrator. A vibrator nem csokol, nem veszi a levegot, nem erzem a boret, esatobbi. Kiehezes nem azt jelenti, hogy egy dugasz hianyzik, hanem egy ertelmesen szexelo hus-ver masik.

Nekem a valasztasnal eldol, erzem, hogy kivel lesz nagyon jo. Ilyenkor a Badoo-n lathato vagyok online csak. Es nagyon jol sikerult mindig.

jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!