Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyi ideig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi ideig várnátok első szexxel egy 20-24 közötti szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

2023. dec. 22. 09:14
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a 40-essel értek egyet.


Én nem vagyok szűz, már volt 2 jó hosszú kapcsolatom, de csak komoly kapcsolat érdekel. Csak olyannal fekszek le akit ismerek és megbízok benne.


Ha ismerekedek egy férfival nyilván előkerül ez a téma is. Akkor mindegyik helyesel hogy persze, ő is így gondolja de 2 hét beszélgetés után jön a hiszti hogy ha nem fekszek le vele otthagy.


Az én tapasztalatom hogy nagyon kevés férfi hajlandó várni és megismerni.

2023. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
26%
De miért kéne egy szaros dugáshoz hónapokig ismerkedni? Bezzeg amikor "kalandozni" akar egy nő (akár kapcsolatban is), akkor hirtelen széttudja tenni a lábát 2 vodkanarancs után egy vadidegennek. Szánalmas kis álszent népség.
2023. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmasak itt a “férfiak”, komoly kapcsolatot akar mind azt állítja, de ha 1 hét után nincs szex egyből lelépnek….XD nevetséges
2023. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
21%

Én voltam a 39-es, de azért azt meg kell jegyezni, hogy nem feltétlenül ugyanaz a nő szerepel a két történetben. A kalandozós, megcsalós emékedben nem az erkölcscsőszködős, világfájdalommal sértődött 35-ös szerepel. Nem ugyanazok.

Én sose csaltam meg senkit, de rossz tapasztalatom van nekem is a nőkkel ezügyben. A témánál maradva: heteket, akár egy hónapot is. Volt rá péda nem is egyszer. De az se normális, ha nincs semmi. És erre igazságtalannak tartom reakcióként a 35-östől, hogy "minthogy ilyen mentálitású emberekkel legyek". Senki nem beszélt arról, hogy csak a szex számít. De ez egy fontos része a kapcsolatnak! Ezért igenis várunk rá és várunk. És számít a lelkesedés visszaesésében a folyton elmaradó, elcsúszó szexualitás. Normális igény és mint ilyen, várandó. De senki válaszoló még csak nem is utalt rá, hogy csak ez számít. Hogy csak a szex számít. Csak, hogy meddig tart a lelkesedés, ha mindig húzódik az idő.

Ez nem azt jelenti, hogy csak a szex számít, de mint normális és szerves része egy kapcsolatnak, igen is várandó és a hiánya miatt a lelkesedés előbb-utóbb elfogy. Addig vártunk. Pár hét, egy hónap. És aki ilyen, az nem: "Akinek meg csak a szex kell...".

2023. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
26%
Egy komoly kapcsolatnak bizony a szex is része. Kézen fogva sétálni meg csókolózni a gyerekek szoktak.
2023. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
40%
Itt gyakorin ilyet nem is érdemes kérdezni, mert csak a kanos kisfiúk és az 50-es kiéhezett pasasok fogják csorgatni a nyálukat….
2023. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
26%

...meg mint látjuk, a világfájdalmas szűz lányok, akiket mindig csak és kizárólag szexelni akarnak rabszolgaként tartani a csúf kanos kisfiúk és kiéhezett, csorgó nyálú felnőttek. :D Meg kellene már halniuk, vagy mégis mit vársz? >(

Így látják, csak, mert azok szeretik a szexet (mint amúgy persze mindenki)

2023. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az sem mindegy, mennyi ideje ismeritek egymást. Mert nagyon nem mindegy, hogy tegnap találkoztatok vagy esteleg régebb óta egy társaságban mozogtok, beszélgettetek már jópárszor és ismeritek egymást valamennyire. Ehez kell kalkulálni, de szerintem lehet érezni ha megvan a tűz közöttetek és készen álltok rá mindeketten, felesleges előre eltervezni, majd spontán alakul ez. Semmit nem kell siettetni. Azok akik meg azt írjak, 1 napot-hetet várnának nem tudom hol élnek talán valami mesében? Ha meg könnyen adja magát egyből K.rva lesz a csaj…ennyit erről.
2023. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Kedves 48-as!


Itt nem pár napos ismertségre gondoltam, hanem amikor eltelik az ismerkedéstől számítva 3-4-5 hónap és még akkor sem érzi készen magát a csaj a szexre.

Persze mi pasik is izgultunk az első szex előtt, de megtörtént és csak nevetünk hogy milyen nagy feneket kerítettünk ennek a dolognak.

Szerintem egy 20 feletti szűz lány 3-4-5 hónap ismertség után el tudja dönteni hogy megbízik-e annyira egy pasiban hogy lefeküdjön vele.

Annál tovább szerintem felesleges egy pasi agyát húzni

2023. dec. 26. 09:32
 50/56 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha ennyi idősen több hónap után nem volt szex, akkor nem bízik meg benned eléggé vagy nincs meg az a tűz, esetleg nem gondol komolynak. Próbálj finoman rákérdezni mi a gond, mitől tart. Fontos a simogatás, apró bókok is. Éreztesd vele hogy fontos vagy neki, lehet azt érzi, hogy csak megakarod dugni szimplán és ennyi, ő meg lehet érzékibb szexre vágyna, de nem ismerem úgyhogy neked kell vele ezt megbeszélni, mert ennyi idő után tényleg fura ha nem volt semmi szex.
2023. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!