Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyi ideig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi ideig várnátok első szexxel egy 20-24 közötti szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

2023. dec. 22. 09:14
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
30%
Negyedik randin sincs szex, automatikus friend zone.
2023. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
89%

Egy szűz lánynak a petting is teljesértékű szex. Így azzal kezdenék és valószínű az első alkalommal még nem tenném be neki, de azért a második olyan esetben amikor bugyiját letolom azért már lenne bennem szándék. Addigra benne is kialakítánám, hogy a szopás-nyalás jó dolog és az orgazmus meg a érzés csúcsa.

Az, hogy ez mikor történhet az a helyszín, alkalom, egyéniség stb kérdése. De gyanítom, hogy egy hónap után már lenne bennem valami türelmetlenség féle ha egyszer sem nyaltam meg a punciját.

2023. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
7%

Egy bombázó, igazi tünemény nő esetében akinél látom sokat ki lehet esetleg hozni belőle? Max. 1 hónap, többre nincs időm, nem vagyok időmilliomos.

Ja amúgy meg szemét tróger vagyok, de... volt olyan párom akinél egy hónapot vártam. Szép-szép türelemmel, de már az első héten dugtam mással. Úgy voltam vele, ha baby te nem akarod, addig én nem fogok csomót kötni a botomra megoldom addig mással 😂

2023. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
61%
28 évesen mostmár max néhány hetet várnék, ha úgy lenne. Számomra a szex a kapcsolat egyik nagyon fontos része, így nem bírnám sokat nélküle. És számomra az sem annyira izgató, hogy szűz, tudom sokaknak ez nagyon vonzó, engem hidegen hagy, inkább hátrány, mert az elején finomkodni kell, tanítani, stb.
2023. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
92%
Amennyí kell ahhoz, hogy mind a ketten valóban akarják. Lehet persze közben nógatni, meg viccelődve szivatni vele, de természetesen durva lenne valakít elvárásokkal rávenni, az általa még nem kivánt szzexre.
2023. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
73%

17:"Felnőtt ember vagyok, nem várakozok.


Max 1 hét."


Na és ez hogy lenne ?

Kedvesem, imádlak, szeretlek, de most akkor is dugni fogunk, ha te azt egyáltalán nem élvezed. Nagyon szeretlek, de még se nem érdekel, hogy érzed magad közben.

2023. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
78%
Max 2 hónap.
2023. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
57%

26. “ Max 1 hét. […] Na és ez hogy lenne ?

Kedvesem, imádlak, szeretlek”


Az ember nem mondja azt egy lánynak egy hét után, hogy imádja, szereti, és hogy a kedvese. De nyilván ha egy lány húzódozik, mondjuk nem megy fel hozzád, nem érzed rajta a lelkesedést / vágyat / szenvedélyt, akkor ott megreked a dolog.

2023. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
41%
26: Nem erőszakoskodás, hanem a továbblépés. Időpocsékolás megszüntetése. Más foglalkozik velem.
2023. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
12%
Várni, LoL :D :D :D Mire mégis?! :D :D :D
2023. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!