Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok volt olyan pasi akiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok volt olyan pasi akiből nem nèztètek ki, hogy jò az àgyban, de amikor arra került a sor kellemesen csalòdtatok?

Figyelt kérdés

Ugyan ez a mèrettel kapcsolatban is. Volt olyan, hogy nagyobb volt mint amire szàmìtottatok?


Tudom, hogy a nagyobb mèret nem jelenti autòmatikusan azt, hogy jò a szex ezèrt ezt a kèrdèst vàlaszd szèt az első kèrdèstől.


2023. dec. 20. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8as!

7es vagyok.

Én aztán nem "neveltem ki" ilyen pasikat soha. Ő igenis erőszakos és nyomulós volt de sosem csesztem le emiatt, sőt, megadtam a lehetőséget a bizonyításra, mert kíváncsi voltam. Hamár egyszer előtte előadta hogy így meg úgy megcsinálna és majd kettéáll a fülem, és lábra sem tudok majd állni és hadd ne soroljam... :)

2023. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es 🤣🤣🤣🤣🤣
2023. dec. 21. 11:25
 13/19 anonim ***** válasza:
#11 :DDDDDDDD
2023. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20 evesen nekem is nagy pofam volt egyszer , de ha sokaig nem vagy novel akkor eloszor hamar el lehet sulni kb 5 perc alatt.
2023. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#11

Az ilyen lókupec dumákra tényleg van olyan nő aki úgy reagál, hogy akkor gyere fel hozzám és csináld.

2023. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. Ha be jon neki a csavo kulsore es nem szende szuz a csaj akkor elkepzelheto de ez ritka szerintem.
2023. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
@15 Mekkora incel lehetsz.... Te is még csak idióta animékben láttál nőt.
2023. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#15

Ismertük egymást már előtte, szóval nem ilyen "netes sohanemláttam még" találkozás volt, nyilván két szó beszélgetés után nem mondom azonnal, hogy na akkor hopp gyere, mert beleülnék... :D

Tetszett mint pasi, nem volt senkim, megvolt a vonzalom, és felnőtt egészséges emberek voltunk, hát miért ne mentem volna bele?...

2023. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Atlag alatti avgy atlagos szurke nok..
2023. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!