Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy amikor megláttátok a pasi farkát röhögés vett erőt rajtatok?

Figyelt kérdés
2023. dec. 19. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem még, pedig milyen lenne már, nekivetkőzik, jön a röhögőgörcs, és elhangzik "inkább öltözz fel és menj haza"...
2023. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki vicces akinek nincs egy egészséges - átlagos 17 -18 as mérete. De azért vissza kell fogni magunkat ha jön egy kis méretű.
2023. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
#3 Ja,a 15-ös az milyen kicsi de azért ha megdugnák a púzódat vele izomból akkor meg magad alá brunyálnál.
2023. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

#4

Nem a 3-as vagyok, de akkor egészítsük ki a válaszát azzal, hogy rendeltetés-szerű használatra.


A te seggedbe meg mehet a 15-ös.

2023. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
#5 Teljesen rendeltetésszerű használat az is. Már az ókorban is művelték az anális szexet. Isten azért teremtett jó segget a nőknek hogy mi férfiak megkívánjuk és bele akarjuk dugni a farkunkat. Ez van.
2023. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfiként ezt szerencsére nem tudom, de több csaj mesélte már nekem, hogy egyszer minden nő ki akar próbálni egy hatalmas farkat is.
2023. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

#6

Akarni akarhatod, a nő meg nem köteles elszenvedni. De lehet b*zinak is beállni.

2023. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsere nen nevettem el magat de iszonyat vicces volt a farka...amennyire tudtam felszoptam de ugy se volt nagyon kemeny nagy nehezen bement de nem volt tul elvezetes
2023. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen és nem is birtam visszafogni sajnos a nevetést. A pasi amikor levetkőzött, így mindenhol szőrös volt, olyan közepesen, de a farka körül meg csupasz. Annyira röhejesen nézett ki, h akaratlanul is elnevettem magam. Kérdeztem tőle, h ezt most milyen meggondolásból? De láthatóan nem értette a kérdést és mondta h ez a divat, mi nők ezt szeretjük, nem?

Hát...ööö...nem.

2023. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!