Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki nem szereti az anális szexet? (heteróknak szóló kérdés)

Figyelt kérdés
Próbáltátok es nem jött be, vagy nem is vágytok rá es meg sem próbáltátok?
2023. dec. 20. 05:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
30. Akik *nem* szeretik *
2023. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

3x pròbàltam 3 különböző partnerrel ès èvek teltek el az alkalmak között. Egyszer sem èreztem azt, hogy hù erre aztàn rà tudnèk kattanni. Semmi extràt nem adott ès ràadàsul tudom is, hogy ez nem erre valò. Egy nedves szűk punci nekem sokkal többet tud adni. Egyszer volt egy anyuka akivel össze jàrtam. Nagyon szűk volt a puncija, imàdtam. Aztàn egyszer felvetette, hogy mi lenne, ha beraknàm a popsijàba is. Mondtam neki engem a puncija teljes mèrtèkben kielègìt mert forrò, nedves ès szűk.


Ìgy nem lett vele sem lett anàl, pedig mèg ő hozta fel.

2023. dec. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha buz.i hajlamaim lennének, és így tudnám imitálni magamnak, hogy férfit dugok nem pedig nőt, akkor lehet érdekelne, de mivel nem vagyok az, így nekem több mint tökéletes a p.ina, nem vágyok a szaros seg.gét kikormolni senkinek....
aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!