Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak mindig így a kolléganőmre?

Figyelt kérdés
Van egy új kollegina a cégnél és sokat beszélgetünk de mindig amikor mosolyog csak arra tudok koncentrálni hogy mekkora rés van a fogai között. Ilyenkor mindig az jár az eszembe hogy ha leszopna hogy folyna ki a spermám a fogai között. Ez nagyon gáz? Hogy tegyek ellene?
2023. dec. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz…
2023. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Élvezz bele a pofájába és nézd meg hogy tényleg olyan-e mint ahogy elképzelted.
2023. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ki ne fantáziálna időnként a kolléganőiről/kollégáiról? Kb. mindenki (akinek nincs párja az meg pláne). Amíg nem zavar a melóban addig nincs gond.
2023. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen visszatérő baromságok akkor szoktak jönni (nekem), ha nem mozgok eleget. Ha megvan a napi energialevezetés, akkor nincs ilyesmi. Egyszer halálosan megsértettem egy kolléganőt (nem szexuális téma), akkora barom voltam, hogy azóta sem értem miért mondtam, amit mondtam, de annak is ez volt az oka: stressz és mozgáshiány.
2023. dec. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közeledj felé és éld meg a vágyad, az ilyeneket nem kell el nyomni. Tapasztalat. Rám 10 evvel idősebb kolléganő közeledett, és hát fel is szedett úgymond. Össze járunk dugni nagy ritkán, mivel családja van kevés az ideje de a párja meg nem szexel vele nem vágyik szexre pedig szép, formás a kolléganőm.

Ne pontozz le ezért, valaki elitelni, azt is elfogadom és megértem.

21f

2023. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!