Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki úgy döntött hogy nem éli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy döntött hogy nem éli meg a fétiseit, és nem is mondja meg a párjának, az megbánta utólag?

Figyelt kérdés

Van egy pár fétisem, ami miatt nem nagyon fogadnának el a nők. Izgat az alárendeltség egy bizonyos formája, hogy a nő dönti el mikor menyit élvezetet kapok. Erényöv fétisem van konkrétan.

Nem kell hogy durván bánjon velem, inkább legyen csábító, de legyen nála a kontrol.


Meg van egy másik, izgat a prosztata masszázs gondolat, több formában ami a hőlgynek kényelmes, ujj, vibrátol,etc… Szerintem kevés nő fogadnák el ezeket.


Aki hasonlót élt meg, és végigvitte egy ideig a kapcsolatot, megbánta később, hogy így döntött?



#férfi #fétis #Megmondani a vágyakat #Teljesen őszintének lenni
2023. dec. 12. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg olyanok, amivel nő előtt a férfiasságod rombolod. De simán kipróbálhatod prostival időnként.
2023. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Nem fogok őrőmlányhoz menni, nem esne jól, még kapcsolaton kívül se, nemhogy az mellet.
2023. dec. 12. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút pozitív, de ugyanakkor racionális életszemélettel rendelkezek. Sajnos ebben a helyzetben nem tudsz abszolút nyerni. Valami mindenképp veszítessz és az fájni fog. Ha nem éled meg a fétiseidet, az baromi rossz, később egyre több problémád lesz emiatt. A szexualitás, a szexuális vágy túl nagy úr.. ideig óráig el lehet nyomni.. késbb viszont szorongás, alvási problémák, frusztráció, munkahelyi problémák, stb fog fellépni. Lefelé spirál. Ha viszont elmondod, ha szerencsés vagy, akkor a kedvedért megteszi, de többé már nem leszel a szemében a nagybetűs férfi, aki korábban. Ilyen az élet sajnos, nem fair.
2023. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig nem éltem meg, de hiányzott valami. Ezért úgy döntöttem hogy lesz ami lesz, elmondtam a fétisemet. Volt aki kirúgott, de szerencsére találtam olyat is aki elfogadta.

Szerintem jól döntöttem. Rossz úgy élni, hogy nem élheted ki a vágyaidat.

2023. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, el kell mondanod, mert az vagy Te. A fétiseddel vagy Te magad. ha nem mutatod be magad, akkor a lány egy olyan embert szeret, aki nem te vagy. Ne élj hazugságban. A hazugságban élt élet nem valódi élet, olyan, mintha megfognád magad a rengeteg értékes évvel együtt és kidobnád a kukába. Vállald a rizikót, ha nem fog szeretni azután, akkor az úgy helyes. Tovább kell lépned és életre keltened azt a személyt, aki valójában vagy.
2023. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nőként pont ezekkel vagyok úgy, hogy de jó lenne egy férfi, akivel lehet ilyeneket csinálni, de szinte egyet se találok, és hát ezt témába se nagyon lehet hozni... vagyis nem könnyű.

Szeretnék erényövet tenni valakire, és úgy sétálni vele. Senki sem tudná, csak mi. És ami a masszázst illeti, ezt már annyiszor próbáltam felvezetni a partnereimnek, de egy kivételével mindenki elzárkózott tőle. Erre tessék, itt olvasok egy kérdést....

2023. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van fétisem. Volt amikor elfojtottam, mert nem mertem megmondani, de ez feszültséget keltett bennem. Aztán én is kiterítettem a lapokat. Ez legtöbbször szakításhoz vezetett, de nem bántam, De szerencsére akadt olyan (akivel már évek óta együtt élek) aki elfogadott igy. Szerencsésnek tartom magam.
2023. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!