Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk tiniként mi volt amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tiniként mi volt amit szexben kipróbáltatok de utólag meglepő, hogy megtetted?

Figyelt kérdés

Nekem pl az hogy egy dominához elmentem ahol bevállaltam mindent. Többek közt olyat is amit nem akartam. Pl: csávó szopott megjegyzem iszonyat jól.

Illetve ilyen volt még a szabadban szex ami rohadt kényelmetlen. Extrém pózok. De 16-20 évesen még minden érdekelt. A turbo orgazmus is ilyen.


2023. ápr. 4. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Volt ilyen igen.
2023. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt, de tini korban kb. bárminek örültem volna 😂 (hetero alapon)
2023. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gimiben tuti másnak is volt ez-az.
2023. ápr. 4. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben en olyan szerencsétlen voltam, hogy a legnagyobb szexuális kalandom az volt, hogy egy részeg csaj labfejet nyaltam, miközben hokiztam.


Azóta hála isten kikupálodtam, es voltak kalandjaim, kapcsolataim. 27/F

2023. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszoptam valakit xd
2023. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!